Soupiska » Ženy 2018/2019

Brankáři

# jméno narozen věk výška váha hůl
73 Klečková Petra 17.2.2000 19 let 169 cm 65 kg  
37 Příleská Nikola 26.9.1995 23 let 172 cm 63 kg  
  průměr: 21 let 170 cm 64 kg  

Obránci

# jméno narozen věk výška váha hůl
2 Ďuríková Alžbeta 20.11.1995 23 let 169 cm 60 kg L
5 Kolářová Markéta 6.6.2000 19 let 155 cm 59 kg P
71 Mikulová Tereza 4.11.1998 20 let 169 cm 68 kg L
89 Moravcová Sabrina 2.1.2000 19 let 168 cm 50 kg L
9 Novotná Lenka 19.8.1999 20 let 167 cm 55 kg L
68 Suchánková Lucie 6.10.1998 20 let     L
25 Šupáková Ivana 5.12.1993 25 let 163 cm 62 kg L
44 Theimerová Lucie 16.9.1995 23 let 163 cm 57 kg L
  průměr: 21 let 165 cm 59 kg  

Útočníci

# jméno narozen věk výška váha hůl
3 Bol'ová Šárka 4.9.1998 20 let 164 cm 60 kg L
19 Enenkelová Veronika 4.6.1993 26 let 153 cm 52 kg P
26 Husková Barbora 4.2.1999 20 let     L
55 Hyršová Denisa 28.9.2000 18 let 177 cm 68 kg  
69 Krzywak Justyna 11.2.1995 24 let 165 cm 55 kg P
50 Maděrová Vlaďka 21.1.2001 18 let 165 cm 60 kg L
29 Paloncyová Kamila 19.12.1995 23 let 166 cm 56 kg L
17 Peterková Kateřina 24.4.1997 22 let 165 cm 58 kg L
48 Planková Eliška 3.11.2000 18 let 169 cm 57 kg L
22 Seevaldová Sára 24.2.1998 21 let 173 cm 62 kg P
16 Šponiarová Zuzana 8.7.1998 21 let 169 cm 72 kg L
13 Trošková Jana 22.8.1994 24 let 170 cm 69 kg L
  průměr: 21 let 167 cm 61 kg  
Celkové průměry:
  • věk: 21 let
  • výška: 167 cm
  • váha: 60 kg

Zápasy

Neděle 14.4.2019
 

Bleskovky

Brankáři netrénují

Pravidelné brankářské tréninky s Lukášem Součkem se v měsíci červnu neuskuteční.
Ne 2.6.

Tréninky starších žáků

Změna tréninkových časů pro kategorii starší žáci do konce května. Pondělí 18:30-20:00, středa 17:00-18:30, čtvrtek 17:00-18:00. Tréninkové jednotky starších B se ruší. Vsichni hráči A i B budou trénovat dohromady.
Po 20.5.

Tréninky brankářů

V období od 13. do 27. května se brankářské tréninky uskuteční v náhradním termínu - pondělí 18:30-19:30 (13.5., 20.5. a 27.5.)
Čt 9.5.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Ml. Boleslav 26 205:98 63
2. Sparta 26 160:98 63
3. Chodov 26 191:110 61
4. Vítkovice 26 177:107 60
5. Tatran Teka Střešovice 26 153:117 45
6. Ostrava 26 136:128 39
7. HU-FA Panthers Otrokovice 26 122:120 38
8. Bohemians 26 145:143 35
9. Liberec 26 135:157 35
10. Česká Lípa 26 136:164 27
11. Vinohrady 26 112:169 26
12. Pardubice 26 109:176 20
13. Bulldogs Brno 26 94:179 20
14. Znojmo 26 114:223 14

Partneři

Město Ostrava Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2019 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.