Soupiska » Ženy 2019/2020

Brankáři

# jméno narozen věk výška váha hůl
73 Klečková Petra 17.2.2000 20 let 169 cm 61 kg  
37 Příleská Nikola 26.9.1995 24 let 172 cm 63 kg  
  průměr: 22 let 170 cm 62 kg  

Obránci

# jméno narozen věk výška váha hůl
7 Halfarová Zuzana 13.8.1990 29 let 165 cm 57 kg L
68 Suchánková Barbora 6.7.1998 21 let 172 cm 65 kg L
5 Šidlová Andrea 5.5.1996 23 let 170 cm 64 kg L
25 Šupáková Ivana 5.12.1993 26 let 163 cm 63 kg L
44 Theimerová Lucie 16.9.1995 24 let 165 cm 62 kg L
13 Trošková Jana 22.8.1994 25 let 170 cm 69 kg L
  průměr: 25 let 168 cm 63 kg  

Útočníci

# jméno narozen věk výška váha hůl
8 Buczek Dominika 8.1.2002 18 let 164 cm 62 kg L
19 Enenkelová Veronika 4.6.1993 26 let 157 cm 52 kg P
10 Ferenčíková Denisa 26.8.1991 28 let 170 cm 65 kg L
26 Husková Barbora 4.2.1999 21 let 173 cm 64 kg L
55 Hyršová Denisa 28.9.2000 19 let 178 cm 69 kg  
18 Cholinská Lucie 31.5.2000 19 let 166 cm 61 kg L
88 Khairul Anuar Siti Nurhaliza 25.12.1998 21 let 155 cm 50 kg P
77 Krzywak Zuzana 7.11.2000 19 let 164 cm 59 kg  
29 Paloncyová Kamila 19.12.1995 24 let 166 cm 56 kg L
48 Planková Eliška 3.11.2000 19 let 176 cm 64 kg L
22 Seevaldová Sára 24.2.1998 22 let 173 cm 62 kg P
  průměr: 21 let 167 cm 60 kg  
Celkové průměry:
  • věk: 23 let
  • výška: 168 cm
  • váha: 61 kg

Zápasy

Neděle 8.3.2020
 

Bleskovky

úprava tréninků

12.03.2020 se bude čtvrteční trénink mladších žáků konat již od 13:00 - 14:30 a elévové budou trénovat ve čtvrtek od 15:30 - 16:30, páteční trénink juniorů zůstává v pátek, ale v čase od 14:00 - 15:00. Ostatní tréninky jsou zatím v původních čase
St 11.3.

tréninky jar. prázdniny

přípravka pouze pátek 14.02. 15:00 - 16:00
elévky + mladší žákyně pouze pátek 14.02. 16:30 - 17:30
elévové pouze čtvrtek 13.02. 16:00 - 17:00
mladší žáci pouze čtvrtek 14:30 - 16:00
starší žáci A, středa 17:00 - 18:00 a pátek 16:00 - 17:30,
starší žákyně středa 16:30 - 18:00
junioři B středa 18:00 - 19:00,
dorostenky úterý 17:30 - 18:30 a pátek 15:00 - 16:30
dorostenci A středa 16:00 - 17:00 a pátek 17:30 - 19:00
junioři A středa 19:00 - 20:00 a v pátek 17:30 - 19:00
Po 10.2.

TV utkání

Dne 10.02.2020 nejsou žádné tréninky z důvodu TV utkání TSL mužů v 17:00 hodin s pražskou Spartou.
Pá 7.2.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Ml. Boleslav 26 212:72 74
2. Vítkovice 26 182:116 60
3. Chodov 26 204:130 58
4. Sparta 26 148:119 52
5. Bohemians 25 180:148 45
6. Tatran Teka Střešovice 26 143:153 34
7. HU-FA Panthers Otrokovice 26 125:153 33
8. Liberec 26 147:166 31
9. Vinohrady 26 119:148 31
10. FBC ČPP Ostrava 26 134:146 29
11. Black Angels 25 156:202 29
12. Česká Lípa 24 146:187 28
13. FBŠ Hummel Hattrick Brno 26 110:161 23
14. Sokoli Pardubice 26 129:220 13

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2020 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.