Tabulka » Muži A - 2018/19

Celková tabulka - Tipsport Superliga mužů

P. Tým Z V Vp P Pp Skóre B RG 
1. Technology Florbal MB 26 19 3 4 0 205:98 63 +107
2. ACEMA Sparta Praha 26 20 0 3 3 160:98 63 +62
3. FAT PIPE Florbal Chodov 26 18 3 4 1 191:110 61 +81
4. 1. SC TEMPISH Vítkovice 26 18 2 4 2 177:107 60 +70
5. Tatran Teka Střešovice 26 13 2 9 2 153:117 45 +36
6. FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 26 11 2 11 2 136:128 39 +8
7. HU-FA Panthers Otrokovice 26 10 3 11 2 122:120 38 +2
8. FbŠ Bohemians 26 10 0 11 5 145:143 35 +2
9. FBC Liberec 26 10 2 13 1 135:157 35 -22
10. FBC 4CLEAN Česká Lípa 26 6 3 14 3 136:164 27 -28
11. TJ Sokol Královské Vinohrady 26 7 2 16 1 112:169 26 -57
12. Sokol Pardubice 26 4 3 17 2 109:176 20 -67
13. Bulldogs Brno 26 6 0 18 2 94:179 20 -85
14. TJ Znojmo LAUFEN CZ 26 3 2 20 1 114:223 14 -109

Tabulka "doma"

P. Tým Z V Vp P Pp Skóre B RG 
1. 1. SC TEMPISH Vítkovice 13 11 0 2 0 100:48 33 +52
2. Technology Florbal MB 13 10 1 2 0 114:49 32 +65
3. FAT PIPE Florbal Chodov 13 10 1 2 0 100:59 32 +41
4. ACEMA Sparta Praha 13 9 0 2 2 80:42 29 +38
5. Tatran Teka Střešovice 13 7 1 3 2 86:60 25 +26
6. FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 13 7 1 4 1 79:59 24 +20
7. HU-FA Panthers Otrokovice 13 6 1 4 2 70:52 22 +18
8. FBC Liberec 13 6 1 5 1 71:74 21 -3
9. FbŠ Bohemians 13 6 0 5 2 78:64 20 +14
10. TJ Sokol Královské Vinohrady 13 5 2 6 0 62:69 19 -7
11. FBC 4CLEAN Česká Lípa 13 4 2 6 1 75:72 17 +3
12. Bulldogs Brno 13 4 0 8 1 48:75 13 -27
13. Sokol Pardubice 13 3 1 8 1 55:92 12 -37
14. TJ Znojmo LAUFEN CZ 13 1 2 9 1 59:97 8 -38

Tabulka "venku"

P. Tým Z V Vp P Pp Skóre B RG 
1. ACEMA Sparta Praha 13 11 0 1 1 80:56 34 +24
2. Technology Florbal MB 13 9 2 2 0 91:49 31 +42
3. FAT PIPE Florbal Chodov 13 8 2 2 1 91:51 29 +40
4. 1. SC TEMPISH Vítkovice 13 7 2 2 2 77:59 27 +18
5. Tatran Teka Střešovice 13 6 1 6 0 67:57 20 +10
6. HU-FA Panthers Otrokovice 13 4 2 7 0 52:68 16 -16
7. FbŠ Bohemians 13 4 0 6 3 67:79 15 -12
8. FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 13 4 1 7 1 57:69 15 -12
9. FBC Liberec 13 4 1 8 0 64:83 14 -19
10. FBC 4CLEAN Česká Lípa 13 2 1 8 2 61:92 10 -31
11. Sokol Pardubice 13 1 2 9 1 54:84 8 -30
12. TJ Sokol Královské Vinohrady 13 2 0 10 1 50:100 7 -50
13. Bulldogs Brno 13 2 0 10 1 46:104 7 -58
14. TJ Znojmo LAUFEN CZ 13 2 0 11 0 55:126 6 -71

Legenda tabulky

P - Pořadí
Z - Zápasy
V - Výhry
Vp - Výhry po prodl.
Pp - Prohry po prodl.
P - Prohry
Skóre - vstřelené góly : obdržené góly
RG - Rozdíl gólů
B - Body

Zápasy

Neděle 14.4.2019
 

Bleskovky

Brankáři netrénují

Pravidelné brankářské tréninky s Lukášem Součkem se v měsíci červnu neuskuteční.
Ne 2.6.

Tréninky starších žáků

Změna tréninkových časů pro kategorii starší žáci do konce května. Pondělí 18:30-20:00, středa 17:00-18:30, čtvrtek 17:00-18:00. Tréninkové jednotky starších B se ruší. Vsichni hráči A i B budou trénovat dohromady.
Po 20.5.

Tréninky brankářů

V období od 13. do 27. května se brankářské tréninky uskuteční v náhradním termínu - pondělí 18:30-19:30 (13.5., 20.5. a 27.5.)
Čt 9.5.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Ml. Boleslav 26 205:98 63
2. Sparta 26 160:98 63
3. Chodov 26 191:110 61
4. Vítkovice 26 177:107 60
5. Tatran Teka Střešovice 26 153:117 45
6. Ostrava 26 136:128 39
7. Otrokovice 26 122:120 38
8. Bohemians 26 145:143 35
9. Liberec 26 135:157 35
10. Česká Lípa 26 136:164 27
11. Vinohrady 26 112:169 26
12. Pardubice 26 109:176 20
13. Bulldogs Brno 26 94:179 20
14. Znojmo 26 114:223 14

Partneři

Město Ostrava Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2019 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.