Tabulka » Veteráni - 2005/06

Tabulka play-off

čtvrtfinále
H. Brod - Torza   6:1 (6:1)
Star Dust - Pelhřimov   5:1 (5:1)
P.CA Milada - Future   9:1 (9:1)
Vítkovice - Opava   7:5 (7:5)

semifinále
H. Brod - Star Dust   2:5 (2:5)
P.CA Milada - Vítkovice   5:2 (5:2)

Finále
Star Dust - P.CA Milada   5:3 (5:3)

o 3.místo
H. Brod - Vítkovice   3:1 (3:1)

Celková tabulka

P.TýmZVVpRPPpSkóreBRG 
1.Star Dust109001054:2218+32
2.P.CA Milada108002056:2416+32
3.Vítkovice108002056:2516+31
4.H. Brod107012044:2215+22
5.Torza105005032:4010-8
6.Opava104015046:499-3
7.Future103025029:398-10
8.Pelhřimov104006035:498-14
9.Benešov103016020:337-13
10.Zábřeh101009014:462-32
11.Lhokamo100019021:581-37

Legenda tabulky

P - Pořadí
Z - Zápasy
V - Výhry
Vp - Výhry po prodl.
R - Remízi
Pp - Prohry po prodl.
P - Prohry
Skóre - vstřelené góly : obdržené góly
RG - Rozdíl gólů
B - Body

Zápasy

Neděle 8.3.2020
 

Bleskovky

úprava tréninků

12.03.2020 se bude čtvrteční trénink mladších žáků konat již od 13:00 - 14:30 a elévové budou trénovat ve čtvrtek od 15:30 - 16:30, páteční trénink juniorů zůstává v pátek, ale v čase od 14:00 - 15:00. Ostatní tréninky jsou zatím v původních čase
St 11.3.

tréninky jar. prázdniny

přípravka pouze pátek 14.02. 15:00 - 16:00
elévky + mladší žákyně pouze pátek 14.02. 16:30 - 17:30
elévové pouze čtvrtek 13.02. 16:00 - 17:00
mladší žáci pouze čtvrtek 14:30 - 16:00
starší žáci A, středa 17:00 - 18:00 a pátek 16:00 - 17:30,
starší žákyně středa 16:30 - 18:00
junioři B středa 18:00 - 19:00,
dorostenky úterý 17:30 - 18:30 a pátek 15:00 - 16:30
dorostenci A středa 16:00 - 17:00 a pátek 17:30 - 19:00
junioři A středa 19:00 - 20:00 a v pátek 17:30 - 19:00
Po 10.2.

TV utkání

Dne 10.02.2020 nejsou žádné tréninky z důvodu TV utkání TSL mužů v 17:00 hodin s pražskou Spartou.
Pá 7.2.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Ml. Boleslav 26 209:71 71
2. Vítkovice 26 182:116 63
3. Chodov 26 204:130 58
4. Sparta 26 148:119 52
5. Bohemians 25 185:148 48
6. HU-FA Panthers Otrokovice 26 125:156 33
7. Liberec 24 144:156 31
8. Vinohrady 26 124:149 31
9. Tatran Teka Střešovice 26 132:165 31
10. FBC ČPP Ostrava 26 133:150 29
11. Black Angels 25 150:202 29
12. Česká Lípa 26 146:187 25
13. FBŠ Hummel Hattrick Brno 25 110:161 23
14. Sokoli Pardubice 26 129:220 13

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2020 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.