Tabulka » Veteráni - 2008/09

Tabulka play-off

čtvrtfinále
P.CA Milada - Zábřeh B   10:9p (5:6, 5:3p)
Vítkovice - Havl.Brod   13:11 (4:5, 9:6)
Star Dust - Opava A   12:7 (7:3, 5:4)
Hattrick Brno - Nymburk   9:3 (4:2, 3:1)

semifinále
P.CA Milada - Hattrick Brno   0:4 (0:4)
Vítkovice - Star Dust   1:2 (1:2)

Finále
Star Dust - Hattrick Brno   0:1 (0:1)

o 3.místo
Vítkovice - P.CA Milada   6:2 (6:2)

Celková tabulka

P.TýmZVVpRPPpSkóreBRG 
1.Vítkovice1613003099:3239+67
2.Hattrick Brno1611023078:4735+31
3.Opava A16100240115:6032+55
4.Zábřeh B169025068:6129+7
5.Frýdlant n/O169016057:6228-5
6.Bulldogs Brno166019056:6119-5
7.Havířov1640111051:6613-15
8.Zábřeh A1620212036:908-54
9.Opava B1620113047:1287-81

Legenda tabulky

P - Pořadí
Z - Zápasy
V - Výhry
Vp - Výhry po prodl.
R - Remízi
Pp - Prohry po prodl.
P - Prohry
Skóre - vstřelené góly : obdržené góly
RG - Rozdíl gólů
B - Body

Zápasy

Neděle 8.3.2020
 

Bleskovky

úprava tréninků

12.03.2020 se bude čtvrteční trénink mladších žáků konat již od 13:00 - 14:30 a elévové budou trénovat ve čtvrtek od 15:30 - 16:30, páteční trénink juniorů zůstává v pátek, ale v čase od 14:00 - 15:00. Ostatní tréninky jsou zatím v původních čase
St 11.3.

tréninky jar. prázdniny

přípravka pouze pátek 14.02. 15:00 - 16:00
elévky + mladší žákyně pouze pátek 14.02. 16:30 - 17:30
elévové pouze čtvrtek 13.02. 16:00 - 17:00
mladší žáci pouze čtvrtek 14:30 - 16:00
starší žáci A, středa 17:00 - 18:00 a pátek 16:00 - 17:30,
starší žákyně středa 16:30 - 18:00
junioři B středa 18:00 - 19:00,
dorostenky úterý 17:30 - 18:30 a pátek 15:00 - 16:30
dorostenci A středa 16:00 - 17:00 a pátek 17:30 - 19:00
junioři A středa 19:00 - 20:00 a v pátek 17:30 - 19:00
Po 10.2.

TV utkání

Dne 10.02.2020 nejsou žádné tréninky z důvodu TV utkání TSL mužů v 17:00 hodin s pražskou Spartou.
Pá 7.2.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Ml. Boleslav 26 209:71 71
2. Vítkovice 26 182:116 63
3. Chodov 26 204:130 58
4. Sparta 26 148:119 52
5. Bohemians 25 185:148 48
6. HU-FA Panthers Otrokovice 26 125:156 33
7. Liberec 24 144:156 31
8. Vinohrady 26 124:149 31
9. Tatran Teka Střešovice 26 132:165 31
10. FBC ČPP Ostrava 26 133:150 29
11. Black Angels 25 150:202 29
12. Česká Lípa 26 146:187 25
13. FBŠ Hummel Hattrick Brno 25 110:161 23
14. Sokoli Pardubice 26 129:220 13

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2020 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.