Tabulka » Veteráni - 2010/11

Tabulka play-off

čtvrtfinále
DDM Stod - Liberec   6:7 (3:4, 3:3)
Hattrick Brno - P.CA Milada   6:3 (3:3, 3:0)
Forza Tatran - SKP Nymburk   16:0 (4:0, 12:0)
Vítkovice - Tigers Poruba   14:4 (6:0, 8:4)

semifinále
Forza Tatran - Forza Tatran   3:1 (3:1)
Vítkovice - Liberec   4:3 (4:3)

Finále
Forza Tatran - Vítkovice   3:0 (3:0)

o 3.místo
Hattrick Brno - Liberec   8:3 (8:3)

Celková tabulka

P.TýmZVVpRPPpSkóreBRG 
1.Vítkovice20190010153:5057+103
2.Tigers Poruba2015005079:4345+36
3.Brno2014006087:6142+26
4.Opava A20130250111:9641+15
5.FBC Ostrava2012017078:6537+13
6.Horní Suchá2010028086:7032+16
7.2.MVIL2070013083:7821+5
8.Opava B2050213061:8417-23
9.1.MVIL2020513054:10711-53
10.Havířov2030116041:10310-62
11.ZŠ Horní2020315060:1369-76

Legenda tabulky

P - Pořadí
Z - Zápasy
V - Výhry
Vp - Výhry po prodl.
R - Remízi
Pp - Prohry po prodl.
P - Prohry
Skóre - vstřelené góly : obdržené góly
RG - Rozdíl gólů
B - Body

Zápasy

Neděle 8.3.2020
 

Bleskovky

úprava tréninků

12.03.2020 se bude čtvrteční trénink mladších žáků konat již od 13:00 - 14:30 a elévové budou trénovat ve čtvrtek od 15:30 - 16:30, páteční trénink juniorů zůstává v pátek, ale v čase od 14:00 - 15:00. Ostatní tréninky jsou zatím v původních čase
St 11.3.

tréninky jar. prázdniny

přípravka pouze pátek 14.02. 15:00 - 16:00
elévky + mladší žákyně pouze pátek 14.02. 16:30 - 17:30
elévové pouze čtvrtek 13.02. 16:00 - 17:00
mladší žáci pouze čtvrtek 14:30 - 16:00
starší žáci A, středa 17:00 - 18:00 a pátek 16:00 - 17:30,
starší žákyně středa 16:30 - 18:00
junioři B středa 18:00 - 19:00,
dorostenky úterý 17:30 - 18:30 a pátek 15:00 - 16:30
dorostenci A středa 16:00 - 17:00 a pátek 17:30 - 19:00
junioři A středa 19:00 - 20:00 a v pátek 17:30 - 19:00
Po 10.2.

TV utkání

Dne 10.02.2020 nejsou žádné tréninky z důvodu TV utkání TSL mužů v 17:00 hodin s pražskou Spartou.
Pá 7.2.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Ml. Boleslav 26 212:72 74
2. Vítkovice 26 182:116 60
3. Chodov 26 204:130 58
4. Sparta 26 148:119 52
5. Bohemians 25 180:148 45
6. Tatran Teka Střešovice 26 143:153 34
7. HU-FA Panthers Otrokovice 26 125:153 33
8. Liberec 26 147:166 31
9. Vinohrady 26 119:148 31
10. FBC ČPP Ostrava 26 134:146 29
11. Black Angels 25 156:202 29
12. Česká Lípa 24 146:187 28
13. FBŠ Hummel Hattrick Brno 26 110:161 23
14. Sokoli Pardubice 26 129:220 13

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2020 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.