Reportáž ze zápasu: Lhokamo Praha – Vítkovice 3:13

sobota 18. března 2006
3:13
 

Lhokamo Praha

Jestříbková- Fallada, Hatl, Kumsta, Kovář, Štefánik, Kodýtek, Korbel, Stříbrný, Jestříbek, Schlindenbuch, Hajdovský.

1. SC TEMPISH Vítkovice

Kníchal- Pavlík, Mitura, Gruner, Ott, Trojan, Šebesta, Michalík, Vavrečka.
 
Rozhodčí: Furmánek, Spurný. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Třetiny: 0:1, 0:7, 3:5
Branky a nahrávky:
03:48 - Vavrečka (Michalík), 14:04 - Mitura (Michalík), 15:44 - Mitura (Vavrečka), 17:44 - Vavrečka (Michalík), 17:57 - Mitura (Trojan), 21:17 - Šebesta (Vavrečka), 24:05 - Mitura (Vavrečka), 24:38 - Mitura (Michalík), 26:23 - Kodýtek (Stříbrný), 26:56 - Vavrečka (Michalík), 29:42 - Gruner, 30:22 - Hatl (Jestříbek), 30:58 - Vavrečka, 33:41 - Mitura (Vavrečka), 34:29 - Pavlík (Mitura), 35:31 - Jestříbek (Hajdovský)
Tresty:
3:25 - Ott (špatné střídání), 13:08 - Kodýtek (hra hlavou), 22:43 - Jestříbek (sekání)
 
 

Zápasy

Neděle 8.3.2020
 

Bleskovky

úprava tréninků

12.03.2020 se bude čtvrteční trénink mladších žáků konat již od 13:00 - 14:30 a elévové budou trénovat ve čtvrtek od 15:30 - 16:30, páteční trénink juniorů zůstává v pátek, ale v čase od 14:00 - 15:00. Ostatní tréninky jsou zatím v původních čase
St 11.3.

tréninky jar. prázdniny

přípravka pouze pátek 14.02. 15:00 - 16:00
elévky + mladší žákyně pouze pátek 14.02. 16:30 - 17:30
elévové pouze čtvrtek 13.02. 16:00 - 17:00
mladší žáci pouze čtvrtek 14:30 - 16:00
starší žáci A, středa 17:00 - 18:00 a pátek 16:00 - 17:30,
starší žákyně středa 16:30 - 18:00
junioři B středa 18:00 - 19:00,
dorostenky úterý 17:30 - 18:30 a pátek 15:00 - 16:30
dorostenci A středa 16:00 - 17:00 a pátek 17:30 - 19:00
junioři A středa 19:00 - 20:00 a v pátek 17:30 - 19:00
Po 10.2.

TV utkání

Dne 10.02.2020 nejsou žádné tréninky z důvodu TV utkání TSL mužů v 17:00 hodin s pražskou Spartou.
Pá 7.2.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Ml. Boleslav 26 216:72 74
2. Vítkovice 26 182:116 63
3. Chodov 26 204:130 58
4. Sparta 26 145:119 49
5. Bohemians 26 185:148 48
6. Tatran Teka Střešovice 26 143:165 34
7. HU-FA Panthers Otrokovice 25 125:148 33
8. Liberec 26 147:166 31
9. Vinohrady 26 117:155 31
10. FBC ČPP Ostrava 26 140:158 29
11. Black Angels 26 156:192 29
12. Česká Lípa 26 146:187 28
13. FBŠ Hummel Hattrick Brno 26 110:161 23
14. Sokoli Pardubice 26 129:220 13

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2020 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.