Rytíři porazili brněnský Hattrick

17. listopadu 2019, VG

Jedenácté kolo Superligy znamenalo pro vítkovické Rytíře výjezd do Brna, kde se střetli s tamním celkem Hattrick. A domů si dovezli za vítězství 7:4.

"Po delší pauze jsme se na zápas hodně těšili. Utkání mělo pěkné tempo, k vidění byla hromada zajímavých situací jak do obrany, tak i do útoku," zmínil kouč Vítkovic Pavel Brus.
Hosté sice v první třetině neskórovali, zato ve druhé dvacetiminutovce předvedli gólostroj a pěti brankami si vybudovali pohodlný náskok. "Zápas rozhodla pětiminutová pasáž na konci druhé třetiny, kde jsme nesprávně vyřešili založení útoku soupeře," litoval trenér Hattricku Marek Fiala.
Ve třetí části soupeři odskočili ještě na pětibrankový náskok, když vedli 7:2, domácí až v závěru zkorigovali dvěma góly konečný výsledek.
"Mám dobrý pocit z lavičky a z energie, kterou poslední týden máme v kabině," doplnil Pavel Brus.

Branky a nahrávky: 32.Jalový (Sládeček), 43.Horák (Procházka), 57.Mar.Nagy (Ondráček), 60.Fuchs (Ondráček) – 22.Besta (Souček), 31.Kuczera (Hájek), 36.Hájek (Jan Šebesta), 37.Gattnar (Bräuer), 39.Bräuer (Gattnar), 49.Hájek (Řezanina), 56 Herblich (Firda). Rozhodčí: J.Filipčík, O.Filipčík. Vyloučení: 5:3 navíc Grábl (HA) 5.minut. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 269.

FBŠ Hattrick Brno: Kuhn (39. Kejík) – Jalový, Andrle, Sládeček, Horák, Medek – Zeisel, Procházka II, Gold – Fuchs, Coufal, Dvořák – Mar. Nagy, Ondráček, Grábl – Halama, Hronek, Kůra.

1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček – Kuczera, Řezanina, Nehera – Jan Šebesta, Hrubý, Firda – Sladký, Gattnar, Herblich – Rýpar, Hájek, Hatala – Bräuer, Besta.