Rytíři si poradili s Black Angels

20. září 2020, VG

Po úvodní dvacetiminutovce prvního domácího zápasu sezony možná byli fanoušci v hale z výkonu vítkovických Rytířů poněkud rozpačití. Po první přestávce ale přišla výrazná změna, zároveň s ní i góly a nakonec pohodlné vítězství 12:2 nad pražskými Black Angels.

"Do utkání jsme bohužel vstoupili poněkud pasivně, asi si to budeme muset rozebrat," uznal vítkovický kouč Pavel Brus. "Po pátečním zápase v Praze s Chodovem, kdy to tempo bylo docela dobré, tak ta první třetina byla na půl plynu, dělali jsme chyby."
Po korekcích v sestavě se Rytíři ve druhé části probrali. "Od druhé třetiny to bylo na jednu bránu," kvitoval trenér Brus. "Celý zápas jsme museli tvořit tempo, ať už presinkem, nebo hrou s míčkem. Bylo to o tom, kolik tam toho spadne. Bohužel jsme se nedokázali připravit od první sekundy," zhodnotil kouč Vítkovic.
Třetí výhra ve třetím kole znamená, že Rytíři jsou stále stoprocentní a osamostatnili se na čele superligové tabulky.

Branky a nahrávky

Branky a nahrávky: 11.Šindler (Besta), 25.Šindler (Gattnar), 26.Jan Šebesta (Matejčík), 29.Gattnar (Šindler), 36.Gattnar (Besta), 43.Švajný (Matejčík), 46.Hájek (Sidunov), 49.Delong (Besta), 52.Delong (Gattnar), 54.Hájek (Sidunov), 55.Matejčík (Hájek), 58.Delong (Šindler) – 5.T.Hanák (Novotný), 23.Renčín (Král). Rozhodčí: Gavlas, Mikula. Vyloučení: 1:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 141.

1. SC TEMPISH Vítkovice: Jasiok – Kuczera, Jan Šebesta, Nehera, Švajný, Hatala, Hubálek, Kaleta – Anis, Sladký, Gattnar – Sidunov, Šindler, Hájek – Bräuer, Delong, Matejčík – Besta.

Black Angels: Matiášek – Straka, Ludvík, Bauman, Bouček – Ma. Boček, Král, Fryš – Novotný, Kopecký, Nachtmann – Čáslava, Jaroš, Hromada – T. Hanák, Ja. Boček, R. Hanák – Renčín, Čejka