Vítkovice stále stoprocentní

10. října 2020, VG

Dvaadvacetigólovou přestřelkou skončil duel 7. kola Superligy mezi vítkovickými Rytíři a otrokovickými Pantery. Domácí Rytíři jako lídr tabulky porazili poslední tým soutěže 12:10.

"Špatně, špatně, špatně, je to ostuda dostat s Otrokovicemi deset gólů. Výčet pozitivních věcí končí třemi body za výhru 12:10. Dneska se nám nechtělo bránit, musím říct, že ten zápas byl tak divný, jako je teď celá doba. Do obrany nic, do útoku O. K., ale jen když jsme zapnuli," hodnotil utkání vítkovický kouč Pavel Brus.
Hosté ještě v polovině zápasu prohrávali jen o gól 6:5, necelých osm minut před koncem třetí třetiny vedli domácí 12:7, Panteři ještě ve finiši korigovali třemi brankami. "Nechali jsme Otrokovice hrát, prostě to bylo špatně. Jediné, co můžu hodnotit kladně, je fakt, že zatím nemáme prohru. Ani nevím, jestli mám v šatně řvát, nebo ne vzhledem k té situaci, která bude," připomněl trenér Rytířů, že všechny sportovce nyní čeká vládními nařízeními vynucená minimálně čtrnáctidenní pauza.

Branky a nahrávky: 5.Bräuer (Nehera), 6.Šindler (Kuczera), 12.Jan Šebesta (Matejčík), 20.Matejčík (Bräuer), 21.Kuczera (Matejčík), 25.Gattnar (Šindler), 33.Gattnar (Delong), 34.Anis (Kuczera), 40.Sladký (Anis), 42.Šindler (Sidunov), 44.Bräuer (Šindler), 54.Matejčík (Bräuer) – 8.Michal Nagy (Grlický), 9.Hrabal (Hronek), 21.Michal Nagy (Vykopal), 24.Hronek (Medek), 32.Hronek (Červenka), 36.Červenka (Hrabal), 42.Gál (Michal Nagy), 58.Petřík (Vykopal), 58.Hrabal (Červenka), 59.Vykopal (Szweda). Rozhodčí: Kačer, Vašíček. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 0.

1. SC TEMPISH Vítkovice: Jasiok – Kuczera, Jan Šebesta, Nehera, Hatala, Hubálek, Kaleta – Anis, Choma, Sladký – Gattnar, Sidunov, Šindler – Bräuer, Delong, Matejčík – Vojáček, Svoboda.

PSG PANTHERS OTROKOVICE: Majrich – Medek, Szweda, Michal Nagy, Kvapil, Kahoun, Pšenčík – Červenka, Grlický, Hrabal – Koláčný, Gál, Hrtús – Hronek, Petřík, Vykopal – Nehila, Kubíček.