Rytíři urvali výhru nad Střešovicemi

16. února 2020, VG

Další tři body, které znamenají pojistku druhé příčky před třetím Chodovem, urvali vítkovičtí Rytíři ve 24. kole Superligy. V něm doma porazili 7:4 Tatran Střešovice.

"Dneska jsme si ale moc nepotykali s míčkem," hodnotil duel vítkovický trenér Pavel Brus. Jeho svěřenci po dvaceti minutách prohrávali 1:2, utkání ve svůj prospěch zlomili ve druhé části, kterou vyhráli 4:1. Vítězný gól dal dvě sekundy před koncem druhé dvacetiminutovky po ukázkové orientaci před brankou jednoruč Lukáš Hrubý.
"Odehráli jsme slušné utkání. Výborná první a třetí třetina. Škoda výpadku ve druhé," zalitoval střešovický kouč Jakub Menhart. "Pro nás je pozitivní, že jsme i přes velký počet nepřesností morálem urvali výhru. Před play off je to dobrý signál," podotkl Pavel Brus

Branky a nahrávky: 15.Rýpar (Delong), 29.Kuczera (Hrubý), 30.Bräuer (Delong), 36.Nehera, 40.Hrubý, 53.Jan Šebesta (Hájek), 58.Bräuer (Bräuer) – 12.Havlas (Langer), 14.Meliš (Pánek), 37.Tlapák (Meliš), 56.Langer (Brautferger). Rozhodčí: Bališm Varga. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 211.

1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček – Kuczera, Nehera, Hubálek, Sidunov – Hrubý, Firda, Gattnar – Jan Šebesta, Herblich, Rýpar – Hájek, Hatala, Bräuer – Delong, Malina, Besta.

Tatran Střešovice: Kříž – Mühlfait, Ja.Kolísko, Sládeček, Pánek – Tlapák, Kreysa, Sádlo – Jak.Kolísko, Langer, Havlas – Josef Novák, Meliš, Brautferger – Švéda.