Rytíři zvítězili i na pošesté

5. října, VG

Televizní dohrávka 6. kola Superligy byla pro vítkovické Rytíře úspěšná. Byť museli hrát bez absentujícího trenéra Pavla Bruse, v Praze i tak udrželi dosavadní neporazitelnost, zdolali domácí Tatran Střešovice 10:5 a s 18 body vévodí tabulce soutěže.

6.kolo, pondělí 5. října
5:10

Tatran Střešovice

Frühbauer – Mühlfait, Ja.Kolísko, Sládeček, Němeček, Vítovec, Pánek – Tlapák, Rod,Papoušek – Sádlo, Jak.Kolísko, Langer – Havlas, Novotný, Meliš – Šindelář, Klápa, Brautferger.

1. SC TEMPISH Vítkovice

Souček – Kuczera, Jan Šebesta, Nehera, Hatala, Hubálek, Kaleta – Anis, Choma, Sladký – Gattnar, Sidunov, Šindler – Bräuer, Delong, Matejčík – Besta.

Branky a nahrávky: : 1.Pánek (Šindelář), 13.Meliš (Sládeček), 26.Langer (Němeček), 36.Havlas (Němeček), 46.Šindelář (Vítovec) – 18.Besta (Delong), 20.Hatala (Besta), 22.Jan Šebesta (Besta), 23.Gattnar (Šindler), 28.Gattnar, 33.Bräuer (Matejčík), 35.Kuczera (Sladký), 45.Jan Šebesta (Sidunov), 53.Gattnar (Šindler), 59.Delong (Gattnar). Rozhodčí: Čížek, Laštovička. Vyloučení: 1:3. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 0.

Reportáž

"Že by nám chyběl kouč, to znát ani nebylo. Pavel byl celý zápas na telefonu, dostávali jsme jeho pokyny," přiznal vítkovický útočník Rostislav Gattnar, který proti Tatranu stihl nasázet už druhý hattrick v sezoně - zopakoval tak svůj výkon z duelu proti Mladé Boleslavi. "V lajně nám to parádně šlape, já jsem v chlapech už třetí sezonu, takže jsem se adaptoval dobře," usmál se mladý a hbitý forvard.
Byť vítězství 10:5 vypadá přesvědčivě, výsledek se před prázdnými tribunami nerodil lehce. Vítkovičtí inkasovali hned v první minutě a po 13 minutách hry prohrávali 0:2. Do úvodní přestávky ale stihli vyrovnat a na začátku druhé dvacetiminutovky otočili skóre ve svůj prospěch. Nejprve využil přesilovku Jan Šebesta, poté za další minutu zvyšoval na 4:2 právě Rostislav Gattnar.
Rytíři pak postupně zvyšovali svůj náskok, trestali chyby domácích, a i když se Střešovičtí v závěru snažili duel zdramatizovat hrou bez brankáře, nebylo jim to nic platné. "Ale chyby byly na obou stranách. Neřekl bych, že nám to hráči Tatranu ulehčovali," doplnil Gattnar.

Zápasy

Sobota 10.10.2020

Ne 25.10.Pardubice - Vítkovice 17:00
St 28.10.Vítkovice - Bohemians 17:00

Bleskovky

VSTUP DO KIS

Pro vstup do klubové informačního systému (KIS) z menu PRO ČLENY a dále vyberte z menu Sekce pro členy. Nebo klikněte ZDE
Pá 11.9.

11.9 zrušené tréninky

Z důvodu basketbalového turnaje na SC Dubina jsou zrušené všechny tréninky v pátek 11.9.2020
So 5.9.

Soustředění v Rožnově

Stále se můžete přihlásit na letní soustředění Vítkovic v Rožnově pod Radhostěm - poslední volná místa - více v článku ZDE