Rytíři jsou v semifinále. Sérii s BLACK ANGELS uzavřeli výhrou 10:2

19. března 2023, Michal Dannhofer

BLACK ANGELS - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:10

Vítkovičtí Rytíři postoupili v nejkratším možném čase do semifinále Livesport Superligy. Ve čtvrtém čtvrtfinálovém zápase totiž porazili BLACK ANGELS poměrem 10:2, celou sérii tak pro sebe získali 4:0 na zápasy.

Ve čtvrtém utkání se poprvé do branky postavil gólman Denis Jasiok. Inkasoval jako první, v deváté minutě jej překonal aktivní Doležal, který tak podtrhl své velmi sympatické výkony v celé sérii.

Ve druhé části ale Rytíři zařadili vyšší rychlostní stupeň a třemi brankami dokázali otočit skóre na svou stranu. Za pražský tým korigoval Jakub Boček, to ale bylo ze strany BLACK ANGELS vlastně vše.

Zbytek zápasu totiž Vítkovice ovládly, nastřílely sedm gólů, včetně dvou využitých přesilových her a ze Kbel, kde se série přesunula po sobotním výjezdním utkání v Lounech, tak odjely s výhrou 10:2.

BLACK ANGELS - 1. SC TEMPISH Vítkovice  2:10
branky: 9. Vilém Doležal, 34. Jakub Boček - 24. Michal Pažák, 31. Jakub Hubálek, 33. Jakub Hubálek, 37. Jan Šebesta, 46. Matyáš Šindler, 47. Adam Delong, 49. Jakub Hubálek, 53. Jan Šebesta, 57. Jiří Besta, 58. Adam Delong; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; diváků: 140; zásahy brankářů: Daniel Körber 14 - Denis Jasiok 11; po třetinách: 1:0, 1:4, 0:6

Black Angels: Körber - Novotný, Fryš, Bouček, Straka, Hromada, Obuškevič, Bauman, Štyler - Hanák, Doležal, Čáslava - Bačinský, Renčín, Neklan - M. Boček, Burian, J. Boček - Lubas

1. SC TEMPISH Vítkovice: Jasiok - Besta, Vítovec, Hubálek, Šebesta, Sidunov, Hatala, Janovský - Šindler, R. Gattnar, Delong - Pažák, Kaleta, Matejčík - Fukala, Palčinský, M. Gattnar