Rytíři napodruhé svého soka vynulovali

28. března, VG

V prvním zápase čtvrtfinále proti FBC Ostrava se vítkovičtí Rytíři dostali do vedení 3:0 ve třetí minutě. Ve druhém duelu to 3:0 sice bylo až na začátku druhé třetiny, ale finální výsledek byl o to přesvědčivější. Po výhrách 7:4 a 6:0 vedou Rytíři v sérii hrané na čtyři vítězství 2:0 na zápasy.

neděle 28. března
6:0

1. SC TEMPISH Vítkovice

Souček – Kuczera, Jan Šebesta, Nehera, Hatala, Hubálek – Čonka-Skyba, Choma, Sladký – Gattnar, Sidunov, Šindler – Švajný, Hájek, Bräuer – Delong, Matejčík, Kaleta – Besta.

FBC ČPP Ostrava

Binder – Lipový, Zimmer, Flašar, Burýšek – Gawrónski, Malajka, Soukup – Herblich, Klimscha, Vítovec – Sasyn, Eichner, Jakubec – Šubert, Sládek, Hurta – Kittel, Malina.

Branky a nahrávky: 2.Čonka-Skyba (Bräuer), 20 Gattnar (Hájek), 21.Delong (Besta), 35.Hájek (Matejčík), 37.Besta, 57.Bräuer. Rozhodčí: Valenta, Žďárský, Vyloučení: 0:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 0. Stav série: 2:0.

Reportáž

"Byl to podobný zápas jako včera. Měl nízké tempo, bylo to převážně dobývání jedné strany. Ale dnes jsme k tomu přistoupili lépe jak do obrany, tak dopředu, kde jsme měli více šancí," hodnotil nedělní druhé střetnutí kouč vítkovických Rytířů Pavel Brus.
"Cítil jsem, že FBC po první třetině trochu odešly síly, pak už to bylo takové hodně na jednu stranu. Ale o to náročnější to bylo na koncentraci, ať nepolevíme v nějaké obranné činnosti," podotkl Brus. "Jsem rád, že jsme nedostali gól, že jsme to zvládli do obrany s nulou. Pro hráče i pro Souču je v play off cenné vítězství s nulou," zdůraznil vítkovický trenér.
Hosté se snažili alespoň o čestný gólový úspěch od 49. minuty v šesti, ale ani v power play nebyli schopni si připravit pořádnou střeleckou, natož gólovou příležitost. Do ČPP Arény se tak série stěhuje s vedením Vítkovic 2:0 na zápasy.

Zápasy

Neděle 9.5.2021

Bleskovky

VSTUP DO KIS

Pro vstup do klubové informačního systému (KIS) z menu PRO ČLENY a dále vyberte z menu Sekce pro členy. Nebo klikněte ZDE
Pá 11.9.2020

11.9 zrušené tréninky

Z důvodu basketbalového turnaje na SC Dubina jsou zrušené všechny tréninky v pátek 11.9.2020
So 5.9.2020

Soustředění v Rožnově

Stále se můžete přihlásit na letní soustředění Vítkovic v Rožnově pod Radhostěm - poslední volná místa - více v článku ZDE