Rytíři proti Vinohradům sebrali tři body

2. listopadu 2019, VG

Byť vítkovičtí florbalisté v 10. kole Superligy doma porazili Sokol Královské Vinohrady 4:3, trenér Pavel Brus měl po zápase ke spokojenosti docela daleko.

Rytíři proti Vinohradům sebrali tři body
10.kolo, sobota 2. listopadu 2019
4:3
 

1. SC TEMPISH Vítkovice

Gurkovský – Hrubý, Kuczera, Sidunov, Jan Šebesta, Herblich, Rýpar, Jurdzin, Malina – Firda, Gattnar, Sladký – Řezanina, Hatala, Hájek – Bräuer, Besta.

TJ Sokol Královské Vinohrady

Buchta – Jelínek, Vnuk, Kachnič, Lanc, Richtr, Hanák, Otta, Rossi, Strobach – Zelený, Linhart, Gregor – Hartman, Skřivánek, J. Záň – Z. Stuchlík, Svoboda, Entlicher.
 
Branky a nahrávky: 14.Hájek (Rýpar), 33.Herblich, 50.Hájek (Řezanina), 51.Hájek (Řezanina) – 24.Gregor (Z.Stuchlík), 25.Entlicher (Jelínek), 45.Entlicher (Lanc). Rozhodčí: Gavlas, Mikula. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 196.

Reportáž

"Odfláknuté, pomalé, nepřesné, profesorské. Jediné pozitivum je, že máme tři body," prohlásil Pavel Brus hned po střetnutí. "Bohužel jsme nepředvedli ani deset procent z našich možností a limitů. Přitom celý týden tomu nic nenasvědčovalo, tréninky byly v tempu, odmakané, a pak přijde zápas, kdy vytvoříme tolik chyb, kolik jsme doposud neudělali za celou sezonu. Je to samozřejmě zajímavé téma a těším se na proces, jak to vše vyřešíme."
Domácí Rytíři v úvodu první třetiny promarnili jednu přesilovku, do vedení se dostali v druhé početní výhodě. Ve druhé dvacetiminutovce ovšem hosté dvěma góly strhli vedení na svou stranu a Vítkovickým se podařilo vyrovnat Lukášem Herblichem, který se prosadil po návratu z trestné lavice. Ve třetí části se scénář opakoval - hosté šli do vedení a za Vítkovice musel dvakrát zaúřadovat Lukáš Hájek, který vítěznou brankou dosáhl na hattrick.
"My ale máme rozhodně na víc," zdůraznil Pavel Brus.


 
 

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2020 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.