Semifinále pro Rytířky! Sérii s Bulldogs ukončily v nejkratším možném čase

13. března 2023, Michal Dannhofer

Bulldogs Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:4

Čtvrtý zápas byl objektivně vůbec nejlepším v celé sérii. Vítkovice ale neponechaly nic náhodě a svého soupeře nepustily ani jednou do vedení. Úvodní branku vstřelila Husková, nicméně Buldočky dokázaly odpovědět zásluhou kapitánky Koláčkové.

Svůj druhý povedený part víkendu ale odehrála Seevaldová, která poté vstřelila dvě branky a založila na definitivní postup Vítkovic. Pět minut před koncem pak Buczek uzavřela skóre celé série.

Jiří Gurkovský: „Dnes to byl spíše boj. Bylo vidět, že Bulldogs se chtějí za každou cenu podívat zpět do Ostravy. Tím pádem hrálo na 100, možná 150 procent, bojovalo o každý balónek, a podle toho to na hřišti také vypadalo, spíše to bylo bojiště. Dnes jsme nedali stoprocentní šance, které jsme dát mohli a měli, pak by zápas asi vypadal jinak. Nicméně Bulldogs ukázali, že páté místo po základní části vybojovali právem a v dnešním utkání nás značně potrápili.“

Bulldogs Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:4
branky: 4. Aneta Koláčková - 1. Barbora Husková, 16. Sára Seevaldová, 34. Sára Seevaldová, 56. Michaela Kubečková; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 88; zásahy brankářů: Markéta Hošek Marková 18 - Nikola Příleská 18; po třetinách: 1:2, 0:1, 0:1

itelligence Bulldogs Brno: Hošek Marková - Pospíšilová, Bolfová, Sigmundová, Halaštová, Plavcová, Koláčková, Hroudná - Vlčková, E. Brucháčková, A. Brucháčková - Černá, Jirková, Pešková - Machálková, Žáková, Garguláková - Stuchlíková

1. SC TEMPISH Vítkovice: Příleská - Matýsková, Staňková, Lenfeldová, Willmannová, Trošková, Ferenčíková - Kubečková, Buczek, Maroszová - Planková, Seevaldová, Husková - Šponiarová, Kubalčíková, Krzywak - Hyršová, Liberdová