Zápasy » Muži A 1993/94

Zobrazení: jen výsledky | statistiky | doma | venku | vše
kolodatumdomácíhosté třetiny
. Sobota 1.1.1. SC Ostrava Acema Sparta Praha 7:2 (2:1, 3:0, 2:1)
. Neděle 2.1.IBK Forza Tatran 1. SC Ostrava 4:3 (1:1, 2:1, 1:1)
. Pondělí 3.1.Dream Team Ostrava 1. SC Ostrava 1:4 (0:1, 1:0, 0:3)
. Úterý 4.1.TJ Sokol Jaroměř 1. SC Ostrava 2:5 (1:2, 0:2, 1:1)
. Středa 5.1.FBC Mušle Praha 1. SC Ostrava 0:8 (0:2, 0:2, 0:4)
. Čtvrtek 6.1.Mentos VDG Praha 1. SC Ostrava 1:7 (1:2, 0:1, 0:4)
. Pátek 7.1.1. SC Ostrava VSK FS Brno 7:4 (2:0, 2:3, 3:1)
. Sobota 8.1.1. SC Ostrava North Stars Ostrava 6:2 (3:1, 1:0, 2:1)
. Neděle 9.1.Tatran Excalibur 1. SC Ostrava 2:3 (2:0, 0:0, 0:3)
. Pondělí 10.1.1. SC Ostrava Acema Sparta Praha 5:2 (1:0, 3:1, 1:1)
. Úterý 11.1.1. SC Ostrava Dream Team Ostrava 3:6 (0:1, 0:2, 3:3)
. Středa 12.1.FBC Mušle Praha 1. SC Ostrava 1:5 (0:0, 0:3, 1:2)
. Čtvrtek 13.1.1. SC Ostrava Mentos VDG Praha 2:4 (0:2, 0:1, 2:1)
. Pátek 14.1.TJ Sokol Jaroměř 1. SC Ostrava 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
. Sobota 15.1.IBK Forza Tatran 1. SC Ostrava 12:5 (5:0, 3:2, 4:3)
. Neděle 16.1.1. SC Ostrava North Stars Ostrava 5:3 (0:0, 1:1, 4:2)
. Pondělí 17.1.1. SC Ostrava VSK FS Brno 4:4 (3:0, 1:2, 0:2)
. Úterý 18.1.Tatran Excalibur 1. SC Ostrava 2:3 (1:0, 0:1, 1:2)

Zápasy

Sobota 12.10.2019
 
Po 21.10.Ml. Boleslav - Vítkovice 17:00
So 26.10.Otrokovice - Vítkovice 18:00

Bleskovky

ZRUŠENÉ TRÉNINKY

Z důvodu výstavby nového povrchu po celé hale SC Dubina Ostrava, který nahradí původní povrch na hale budou v týdnu od 14.10.2019 do 18.10.2019 zrušeny všechny tréninky. Za komplikace se omlouváme, odměnou za Vaši trpělivost bude nový komfort na naší hale
Po 14.10.

Muži B a Veterání B

Ve středu 16.10.2019 je zrušen trénink na Dopravce od 19:00 - 20:30.
So 12.10.

úprava tréninků 11.10.

Upozorňujeme na úpravu tréninkových jednotek v pátek 11.10.2019 u dorostenců a elévek s mladšími žákyněmi Dorostenci 16:00 - 17:30 Elevky a mladší žákyně 15:00 - 16:00
St 9.10.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Ml. Boleslav 6 48:13 18
2. Sparta 6 32:22 16
3. Chodov 6 49:31 15
4. Vítkovice 6 41:26 14
5. HU-FA Panthers Otrokovice 6 34:31 11
6. Bohemians 6 42:36 10
7. Česká Lípa 6 40:38 10
8. Tatran Teka Střešovice 6 30:39 7
9. Black Angels 6 36:46 7
10. Liberec 6 24:36 5
11. Vinohrady 6 26:39 5
12. FBC ČPP Ostrava 6 30:33 4
13. Sokoli Pardubice 6 36:55 3
14. FBŠ Hummel Hattrick Brno 6 22:45 1

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2019 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.