Zápasy » Elévové Aligátoři 2005/06

Zobrazení: jen výsledky | statistiky | doma | venku | vše
kolodatumdomácíhosté třetiny
. Sobota 5.11.Start Nusle Praha Zug United (SUI) 5:3 (1:2, 2:0, 2:1)
. Sobota 5.11.Start Nusle Praha 1. SC Bohumín ´98 DDM 2:2 (0:2, 1:0, 1:0)
. Neděle 4.12.STR B Start Nusle Praha 8:0 (4:0, 1:0, 3:0)
. Neděle 4.12.Torpedo Havířov A Start Nusle Praha 2:5 (0:2, 2:2, 0:1)
. Sobota 17.12.1. SC TEMPISH Vítkovice Start Nusle Praha 6:0 (0:1, 0:2, 0:3)
. Sobota 17.12.FBC SGB Pepino Ostrava B Start Nusle Praha 2:7 (0:1, 2:1, 5:0)
. Neděle 29.1.FBC SGB Pepino Ostrava A Start Nusle Praha 7:5 (3:4, 2:1, 0:2)
. Neděle 29.1.FBK Sokol Poruba Škorpioni Start Nusle Praha 2:2 (1:1, 1:1, 0:0)
. Sobota 25.2.TJ Sokol Ostrava Zábřeh Start Nusle Praha 5:1 (0:0, 1:1, 0:4)
. Sobota 25.2.Start Nusle Praha STR B 0:7 (0:2, 0:2, 0:3)
. Neděle 12.3.Start Nusle Praha FBK Sokol Poruba Škorpioni 4:7 (2:2, 2:1, 0:4)
. Neděle 12.3.1. SC Bohumín ´98 DDM Start Nusle Praha 1:1 (0:0, 0:0, 1:1)
. Neděle 19.3.Zug United (SUI) Start Nusle Praha 2:3 (1:0, 2:0, 2:2)
. Neděle 19.3.Start Nusle Praha Torpedo Havířov A 7:2 (3:1, 4:0, 0:1)
. Neděle 2.4.Start Nusle Praha FBC SGB Pepino Ostrava B 4:1 (4:0, 0:1, 0:0)
. Neděle 2.4.Start Nusle Praha TJ Sokol Ostrava Zábřeh 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
. Neděle 23.4.Start Nusle Praha FBC SGB Pepino Ostrava A 1:6 (0:4, 0:2, 1:0)
. Neděle 23.4.Start Nusle Praha 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:5 (0:2, 1:2, 1:1)

Zápasy

Pátek 26.11.2021
 
St 15.12.Tatran - Vítkovice 18:30
Pá 17.12.Vítkovice - Otrokovice 18:00

Bleskovky

Zrušené tréninky 19.11.

POZOR V pátek 19.11.2021 jsou zrušené všechny tréninky na SC Dubina. Důvodem je víkendová akce na hale (pátek až neděle)
So 13.11.

Mini přípravka 17.11.21

POZOR Mini přípravka ve středu 17.11.2021 je zrušena. Důvodem změny jsou zápasy mužů a žen
Čt 11.11.

Mini přípravka 10.11.21

POZOR Mini přípravka ve středu 10.11.2021 výjimečně od 16:00 do 17:00. Důvodem změny je pohárový zápas mužů
Pá 5.11.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Předvýběr.CZ Florbal MB 16 133:56 43
2. Chodov 18 131:100 37
3. Tatran Střešovice 16 122:62 36
4. Vítkovice 17 126:70 36
5. Bohemians 16 100:68 32
6. Sparta 17 106:85 27
7. Black Angels 14 88:78 27
8. Ostrava 17 84:81 27
9. Liberec 16 93:104 19
10. Navláčil Panthers Otrokovice 15 97:112 15
11. FBŠ Hummel Hattrick Brno 17 67:125 11
12. Vinohrady 17 62:127 9
13. Sokoli Pardubice 17 63:149 7
14. Česká Lípa 16 78:141 5

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2021 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.