Zápasy » Veteráni 2006/07

Zobrazení: jen výsledky | statistiky | doma | venku | vše
kolodatumdomácíhosté třetiny
1. Neděle 29.10.TJ Sokol Ostrava Zábřeh 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:1 (2:0,1:0,1:1)
2. Neděle 29.10.1. SC TEMPISH Vítkovice Bulldogs Brno 12:1 (2:0,5:0,5:1)
3. Sobota 25.11.Sokol Erupting Dragons H.Brod 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:4 (1:1,1:2,1:1)
4. Sobota 25.11.1. SC TEMPISH Vítkovice S.K. P.E.M.A. Opava 7:2 (2:0,2:0,3:2)
5. Neděle 14.1.SC Hattrick Brno FbŠ 1. SC TEMPISH Vítkovice 5:1 (0:1,3:0,2:0)
6. Neděle 14.1.1. SC TEMPISH Vítkovice Spartak Pelhřimov 18:2 (5:1,8:0,5:1)
7. Neděle 4.2.1. SC TEMPISH Vítkovice SSK Future Old Boys 0:1 (0:0,0:0,0:1)
9. Neděle 4.2.1. SC TEMPISH Vítkovice SK Florbal Floane park Benešov 4:2 (1:1,1:1,2:0)
8. Neděle 4.2.Torza Sorryvival 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:7 (0:3,0:2,2:2)
10. Sobota 3.3.1. SC TEMPISH Vítkovice Star Dust 3:1 (1:0,1:1,1:0)
11. Sobota 3.3.P.CA Milada 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:3 (0:1,3:1,0:1)
12. Sobota 31.3.1. SC TEMPISH Vítkovice Lkohamo Praha 3:1 (2:0,1:0,0:1)
13. Sobota 31.3.TJ JM Zameni Chodov 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:8 (1:3,0:3,1:2)

Zápasy

Neděle 8.3.2020
 

Bleskovky

úprava tréninků

12.03.2020 se bude čtvrteční trénink mladších žáků konat již od 13:00 - 14:30 a elévové budou trénovat ve čtvrtek od 15:30 - 16:30, páteční trénink juniorů zůstává v pátek, ale v čase od 14:00 - 15:00. Ostatní tréninky jsou zatím v původních čase
St 11.3.

tréninky jar. prázdniny

přípravka pouze pátek 14.02. 15:00 - 16:00
elévky + mladší žákyně pouze pátek 14.02. 16:30 - 17:30
elévové pouze čtvrtek 13.02. 16:00 - 17:00
mladší žáci pouze čtvrtek 14:30 - 16:00
starší žáci A, středa 17:00 - 18:00 a pátek 16:00 - 17:30,
starší žákyně středa 16:30 - 18:00
junioři B středa 18:00 - 19:00,
dorostenky úterý 17:30 - 18:30 a pátek 15:00 - 16:30
dorostenci A středa 16:00 - 17:00 a pátek 17:30 - 19:00
junioři A středa 19:00 - 20:00 a v pátek 17:30 - 19:00
Po 10.2.

TV utkání

Dne 10.02.2020 nejsou žádné tréninky z důvodu TV utkání TSL mužů v 17:00 hodin s pražskou Spartou.
Pá 7.2.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Ml. Boleslav 26 209:71 71
2. Vítkovice 26 182:116 63
3. Chodov 26 204:130 58
4. Sparta 26 148:119 52
5. Bohemians 25 185:148 48
6. HU-FA Panthers Otrokovice 26 125:156 33
7. Liberec 24 144:156 31
8. Vinohrady 26 124:149 31
9. Tatran Teka Střešovice 26 132:165 31
10. FBC ČPP Ostrava 26 133:150 29
11. Black Angels 25 150:202 29
12. Česká Lípa 26 146:187 25
13. FBŠ Hummel Hattrick Brno 25 110:161 23
14. Sokoli Pardubice 26 129:220 13

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2020 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.