Zápasy » Elévové Draci 2007/08

Zobrazení: jen výsledky | statistiky | doma | venku | vše
kolodatumdomácíhosté třetiny
. Neděle 14.10.VIT C FBC Pepino Ostrava A 1:11 (0:1, 0:5, 1:5)
. Neděle 14.10.VIT C Slavia Florbalshop.cz Havířov A 11:6 (3:2, 3:3, 5:1)
. Sobota 20.10.VIT C FBC Lipník 9:3 ( 5:0, 2:2, 2:1 )
. Neděle 18.11.Paskov Saurians VIT C 5:4 (2:2, 2:2, 1:0)
. Neděle 18.11.VIT C SK FBC Třinec 7:3 (2:1, 3:1, 2:1)
. Sobota 5.1.FBK Sokol Poruba Škorpioni VIT C 2:8 ( 2:0, 3:2, 3:0 )
. Sobota 5.1.VIT C FbK Horní Suchá 0:6 ( 3:0, 2:0, 1:0 )
. Sobota 12.1.VIT C Torpedo Pegres Havířov 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
. Sobota 12.1.VIT A VIT C 8:2 (5:0, 2:1, 1:1)
. Sobota 2.2.Paskov Saurians VIT C 5:3 (1:1, 1:1, 3:1)
. Sobota 2.2.VIT C FBC Frýdek-Místek 5:6 (1:4, 1:0, 3:2)
. Sobota 16.2.FBS Bílí Tygři Olomouc VIT C 5:3 (0:0, 2:2, 3:1)
. Sobota 16.2.VIT C FBC Pepino Ostrava A 0:11 (0:5, 0:3, 0:3)
. Neděle 16.3.VIT C VIT A 3:5 (0:2, 1:2, 2:1)
. Neděle 16.3.Torpedo Pegres Havířov VIT C 9:2 (2:1, 3:1, 4:0)
. Neděle 23.3.VIT C FBK Sokol Poruba Škorpioni 4:5 (3:2, 0:1, 1:2)
. Neděle 23.3.FbK Horní Suchá VIT C 10:1 (6:0, 2:1, 2:0)
. Neděle 6.4.VIT C FBS Bílí Tygři Olomouc 5:2 (1:0,2:1,2:1)
. Neděle 6.4.FBC Pepino Ostrava A VIT C 11:5 (3:1,3:3,5:1)
. Neděle 20.4.VIT C Paskov Saurians 5:4 (1:1,1:2,3:1)
. Neděle 20.4.FBC Frýdek-Místek VIT C 5:2 (0:0,1:0,4:2)

Zápasy

Čtvrtek 23.9.2021
 
Ne 26.9.Vítkovice - Hattrick Brno 18:00
Út 28.9.Otrokovice - Vítkovice 18:00

Bleskovky

VSTUP DO KIS

Pro vstup do klubové informačního systému (KIS) z menu PRO ČLENY a dále vyberte z menu Sekce pro členy. Nebo klikněte ZDE
Pá 11.9.2020

11.9 zrušené tréninky

Z důvodu basketbalového turnaje na SC Dubina jsou zrušené všechny tréninky v pátek 11.9.2020
So 5.9.2020

Soustředění v Rožnově

Stále se můžete přihlásit na letní soustředění Vítkovic v Rožnově pod Radhostěm - poslední volná místa - více v článku ZDE
Po 8.6.2020

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Tatran Střešovice 3 23:10 9
2. Bohemians 3 26:16 9
3. Předvýběr.CZ Florbal MB 3 21:11 7
4. Black Angels 3 16:11 7
5. Vítkovice 3 23:14 6
6. FBC ČPP Ostrava 3 19:12 6
7. Sparta 3 16:13 6
8. Chodov 3 15:18 4
9. Navláčil Panthers Otrokovice 3 18:17 3
10. Liberec 3 11:16 3
11. Sokoli Pardubice 3 15:24 3
12. FBŠ Hummel Hattrick Brno 3 12:21 0
13. Česká Lípa 3 13:24 0
14. Vinohrady 3 5:26 0

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2021 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.