Zápasy » 2. liga dorostenců - skupina 7 2019/2020

Zobrazení: jen výsledky | statistiky | doma | venku | vše
kolodatumdomácíhosté třetiny
1. Neděle 29.9.1. MVIL Ostrava 1. SC TEMPISH Vítkovice B 3:5  
2. Neděle 29.9.1. SC TEMPISH Vítkovice B Paskov Saurians 2:6  
3. Neděle 20.10.SK FBC Třinec 1. SC TEMPISH Vítkovice B 9:2  
4. Neděle 20.10.1. SC TEMPISH Vítkovice B 1. MVIL Ostrava 6:2  
5. Neděle 3.11.1. SC TEMPISH Vítkovice B 1. FBK Rožnov p/R 5:3  
6. Neděle 3.11.SFK TJ Slovan Havířov 1. SC TEMPISH Vítkovice B 3:5  
7. Sobota 16.11.Paskov Saurians 1. SC TEMPISH Vítkovice B 6:4  
8. Sobota 16.11.1. SC TEMPISH Vítkovice B FbC BD STAV Frýdek-Místek 2:2  
9. Neděle 1.12.S.K. P.E.M.A. Opava 1. SC TEMPISH Vítkovice B 3:4  
10. Neděle 1.12.1. SC TEMPISH Vítkovice B FBC Vikings Kopřivnice 3:2  
11. Neděle 9.2.1. SC TEMPISH Vítkovice B FBC Spartak Bílovec 11:2  
12. Neděle 9.2.Z.F.K. AQM Petrovice 1. SC TEMPISH Vítkovice B 0:13  
13. Neděle 23.2.FbC BD STAV Frýdek-Místek 1. SC TEMPISH Vítkovice B 3:4  
14. Neděle 23.2.1. SC TEMPISH Vítkovice B SFK TJ Slovan Havířov 4:1  
15. Sobota 7.3.1. SC TEMPISH Vítkovice B Z.F.K. Petrovice B 6:1  
16. Sobota 7.3.FBC Vikings Kopřivnice 1. SC TEMPISH Vítkovice B 3:5  

Zápasy

Neděle 26.9.2021
 
Út 28.9.Otrokovice - Vítkovice 18:00
So 2.10.Black Angels - Vítkovice 15:00

Bleskovky

VSTUP DO KIS

Pro vstup do klubové informačního systému (KIS) z menu PRO ČLENY a dále vyberte z menu Sekce pro členy. Nebo klikněte ZDE
Pá 11.9.2020

11.9 zrušené tréninky

Z důvodu basketbalového turnaje na SC Dubina jsou zrušené všechny tréninky v pátek 11.9.2020
So 5.9.2020

Soustředění v Rožnově

Stále se můžete přihlásit na letní soustředění Vítkovic v Rožnově pod Radhostěm - poslední volná místa - více v článku ZDE
Po 8.6.2020

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Tatran Střešovice 4 33:15 12
2. Bohemians 4 34:18 12
3. Předvýběr.CZ Florbal MB 4 32:13 10
4. Vítkovice 4 38:17 9
5. FBC ČPP Ostrava 4 32:17 9
6. Sparta 4 24:20 9
7. Black Angels 4 23:19 7
8. Chodov 4 28:25 7
9. Navláčil Panthers Otrokovice 4 20:25 3
10. Liberec 4 16:26 3
11. Sokoli Pardubice 4 17:35 3
12. Česká Lípa 4 18:37 0
13. FBŠ Hummel Hattrick Brno 4 15:36 0
14. Vinohrady 4 12:39 0

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2021 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.