Zápasy » 2. liga juniorů - skupina 7 2019/2020

Zobrazení: jen výsledky | statistiky | doma | venku | vše
kolodatumdomácíhosté třetiny
1. Neděle 6.10.FBC Přerov 1. SC TEMPISH Vítkovice B 11:2  
2. Neděle 6.10.1. SC TEMPISH Vítkovice B FBC Mohelnice 2:5  
3. Neděle 20.10.1. SC TEMPISH Vítkovice B SFK TJ Slovan Havířov 5:4  
4. Neděle 20.10.Florbal Torpedo Havířov 1. SC TEMPISH Vítkovice B 8:6  
5. Neděle 10.11.1. MVIL Ostrava 1. SC TEMPISH Vítkovice B 3:3  
6. Neděle 10.11.1. SC TEMPISH Vítkovice B FBC ZŠ Uničov 0:4  
7. Neděle 24.11.1. SC TEMPISH Vítkovice B S.K. P.E.M.A. Opava 3:3  
8. Neděle 24.11.FBC Vikings Kopřivnice 1. SC TEMPISH Vítkovice B 9:5  
9. Sobota 21.12.1. SC TEMPISH Vítkovice B FBC Přerov 5:7  
10. Sobota 21.12.FBC Mohelnice 1. SC TEMPISH Vítkovice 5:3  
11. Sobota 25.1.1. SC TEMPISH Vítkovice B FBC Orca Krnov 3:3  
12. Sobota 25.1.S.K. P.E.M.A. Opava 1. SC TEMPISH Vítkovice B 7:3  
13. Neděle 2.2.FBC Orca Krnov 1. SC TEMPISH Vítkovice B 5:3  
14. Neděle 2.2.1. SC TEMPISH Vítkovice B Fbc Excalibur Šternberk 10:5  
15. Neděle 16.2.1. SC TEMPISH Vítkovice B Florbal Torpedo Havířov 4:9  
16. Neděle 16.2.1. SC TEMPISH Vítkovice B 1. MVIL Ostrava 2:3  
17. Neděle 1.3.Fbc Excalibur Šternberk 1. SC TEMPISH Vítkovice B 09:00  
18. Neděle 1.3.1. SC TEMPISH Vítkovice B FBC Vikings Kopřivnice 12:00  

Zápasy

Neděle 26.9.2021
 
Út 28.9.Otrokovice - Vítkovice 18:00
So 2.10.Black Angels - Vítkovice 15:00

Bleskovky

VSTUP DO KIS

Pro vstup do klubové informačního systému (KIS) z menu PRO ČLENY a dále vyberte z menu Sekce pro členy. Nebo klikněte ZDE
Pá 11.9.2020

11.9 zrušené tréninky

Z důvodu basketbalového turnaje na SC Dubina jsou zrušené všechny tréninky v pátek 11.9.2020
So 5.9.2020

Soustředění v Rožnově

Stále se můžete přihlásit na letní soustředění Vítkovic v Rožnově pod Radhostěm - poslední volná místa - více v článku ZDE
Po 8.6.2020

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Tatran Střešovice 4 33:15 12
2. Bohemians 4 34:18 12
3. Předvýběr.CZ Florbal MB 4 32:13 10
4. Vítkovice 4 38:17 9
5. FBC ČPP Ostrava 4 32:17 9
6. Sparta 4 24:20 9
7. Black Angels 4 23:19 7
8. Chodov 4 28:25 7
9. Navláčil Panthers Otrokovice 4 20:25 3
10. Liberec 4 16:26 3
11. Sokoli Pardubice 4 17:35 3
12. Česká Lípa 4 18:37 0
13. FBŠ Hummel Hattrick Brno 4 15:36 0
14. Vinohrady 4 12:39 0

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2021 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.