Zápasy » Liga veteránů - skupina 7 2019/2020

Zobrazení: jen výsledky | statistiky | doma | venku | vše
kolodatumdomácíhosté třetiny
1. Neděle 20.10.1. SC TEMPISH Vítkovice 1. SC TEMPISH Vítkovice B 4:11  
2. Neděle 20.10.1. SC TEMPISH Vítkovice S.K. P.E.M.A. Opava 4:2  
3. Neděle 24.11.1. SC TEMPISH Vítkovice FbK Horní Suchá 6:7  
4. Neděle 24.11.1. SC TEMPISH Vítkovice 1. FbK Eagles Orlová 4:1  
5. Neděle 22.12.FBC OLD Beerboys TJ Libina 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:5  
6. Neděle 22.12.FBC Lipník 1. SC TEMPISH Vítkovice 6:0  
7. Sobota 4.1.1. SC TEMPISH Vítkovice FBC ČPP Ostrava 3:3  
8. Sobota 4.1.1. SC TEMPISH Vítkovice FBC Lipník 4:4  
9. Neděle 2.2.1. SC TEMPISH Vítkovice B 1. SC TEMPISH Vítkovice 13:2  
10. Neděle 2.2.S.K. P.E.M.A. Opava 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:5  
11. Sobota 22.2.Florbal Torpedo Havířov 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:2  
12. Sobota 22.2.FBC ČPP Ostrava 1. SC TEMPISH Vítkovice 9:3  
13. Neděle 15.3.FbK Horní Suchá 1. SC TEMPISH Vítkovice 09:00  
14. Neděle 15.3.FBC OLD Beerboys TJ Libina 1. SC TEMPISH Vítkovice 11:20  

Zápasy

Neděle 8.3.2020
 

Bleskovky

úprava tréninků

12.03.2020 se bude čtvrteční trénink mladších žáků konat již od 13:00 - 14:30 a elévové budou trénovat ve čtvrtek od 15:30 - 16:30, páteční trénink juniorů zůstává v pátek, ale v čase od 14:00 - 15:00. Ostatní tréninky jsou zatím v původních čase
St 11.3.

tréninky jar. prázdniny

přípravka pouze pátek 14.02. 15:00 - 16:00
elévky + mladší žákyně pouze pátek 14.02. 16:30 - 17:30
elévové pouze čtvrtek 13.02. 16:00 - 17:00
mladší žáci pouze čtvrtek 14:30 - 16:00
starší žáci A, středa 17:00 - 18:00 a pátek 16:00 - 17:30,
starší žákyně středa 16:30 - 18:00
junioři B středa 18:00 - 19:00,
dorostenky úterý 17:30 - 18:30 a pátek 15:00 - 16:30
dorostenci A středa 16:00 - 17:00 a pátek 17:30 - 19:00
junioři A středa 19:00 - 20:00 a v pátek 17:30 - 19:00
Po 10.2.

TV utkání

Dne 10.02.2020 nejsou žádné tréninky z důvodu TV utkání TSL mužů v 17:00 hodin s pražskou Spartou.
Pá 7.2.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Ml. Boleslav 26 209:71 71
2. Vítkovice 26 182:116 63
3. Chodov 26 204:130 58
4. Sparta 26 148:119 52
5. Bohemians 25 185:148 48
6. HU-FA Panthers Otrokovice 26 125:156 33
7. Liberec 24 144:156 31
8. Vinohrady 26 124:149 31
9. Tatran Teka Střešovice 26 132:165 31
10. FBC ČPP Ostrava 26 133:150 29
11. Black Angels 25 150:202 29
12. Česká Lípa 26 146:187 25
13. FBŠ Hummel Hattrick Brno 25 110:161 23
14. Sokoli Pardubice 26 129:220 13

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2020 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.