Zápasy » Liga starších žákyň - skupina 7 2019/2020

Zobrazení: jen výsledky | statistiky | doma | venku | vše
kolodatumdomácíhosté třetiny
1. Neděle 29.9.FBS Olomouc 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:3  
2. Neděle 29.9.1. SC TEMPISH Vítkovice S.K. P.E.M.A. Opava 1:1  
3. Neděle 29.9.Florbal Torpedo Havířov 1. SC TEMPISH Vítkovice 18:15  
4. Neděle 3.11.1. SC TEMPISH Vítkovice Florbal Torpedo Havířov 2:2  
5. Neděle 3.11.FBC Přerov 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:7  
6. Neděle 3.11.FBC Přerov B 1. SC TEMPISH Vítkovice 0:10  
7. Neděle 1.12.1. SC TEMPISH Vítkovice FBC ČPP Ostrava 5:0  
8. Neděle 1.12.FBC Přerov 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:0  
9. Neděle 1.12.FBS Olomouc 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:3  
10. Sobota 14.12.1. SC TEMPISH Vítkovice S.K. P.E.M.A. Opava 3:1  
11. Sobota 14.12.FBC Hranice 1. SC TEMPISH Vítkovice 5:0  
12. Sobota 14.12.FBC Přerov 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:0  
13. Sobota 25.1.1. SC TEMPISH Vítkovice FBC ČPP Ostrava 3:4  
14. Sobota 25.1.FBC Přerov B 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:4  
15. Sobota 25.1.FBC Hranice 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:1  
16. Neděle 23.2.1. SC TEMPISH Vítkovice Florbal Torpedo Havířov 4:1  
17. Neděle 23.2.FBC ČPP Ostrava 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:9  
18. Neděle 23.2.FBC Přerov 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:1  
19. Sobota 21.3.1. SC TEMPISH Vítkovice Florbal Torpedo Havířov 08:45  
20. Sobota 21.3.FBC Hranice 1. SC TEMPISH Vítkovice 09:45  
21. Sobota 21.3.FBC Přerov 1. SC TEMPISH Vítkovice 12:15  

Zápasy

Neděle 8.3.2020
 

Bleskovky

úprava tréninků

12.03.2020 se bude čtvrteční trénink mladších žáků konat již od 13:00 - 14:30 a elévové budou trénovat ve čtvrtek od 15:30 - 16:30, páteční trénink juniorů zůstává v pátek, ale v čase od 14:00 - 15:00. Ostatní tréninky jsou zatím v původních čase
St 11.3.

tréninky jar. prázdniny

přípravka pouze pátek 14.02. 15:00 - 16:00
elévky + mladší žákyně pouze pátek 14.02. 16:30 - 17:30
elévové pouze čtvrtek 13.02. 16:00 - 17:00
mladší žáci pouze čtvrtek 14:30 - 16:00
starší žáci A, středa 17:00 - 18:00 a pátek 16:00 - 17:30,
starší žákyně středa 16:30 - 18:00
junioři B středa 18:00 - 19:00,
dorostenky úterý 17:30 - 18:30 a pátek 15:00 - 16:30
dorostenci A středa 16:00 - 17:00 a pátek 17:30 - 19:00
junioři A středa 19:00 - 20:00 a v pátek 17:30 - 19:00
Po 10.2.

TV utkání

Dne 10.02.2020 nejsou žádné tréninky z důvodu TV utkání TSL mužů v 17:00 hodin s pražskou Spartou.
Pá 7.2.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Ml. Boleslav 26 216:72 74
2. Vítkovice 26 182:116 63
3. Chodov 26 204:130 58
4. Sparta 26 145:119 49
5. Bohemians 26 185:148 48
6. Tatran Teka Střešovice 26 143:165 34
7. HU-FA Panthers Otrokovice 25 125:148 33
8. Liberec 26 147:166 31
9. Vinohrady 26 117:155 31
10. FBC ČPP Ostrava 26 140:158 29
11. Black Angels 26 156:192 29
12. Česká Lípa 26 146:187 28
13. FBŠ Hummel Hattrick Brno 26 110:161 23
14. Sokoli Pardubice 26 129:220 13

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2020 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.