Zápasy » 2. liga dorostenců - skupina 7B 2020/2021

Zobrazení: jen výsledky | statistiky | doma | venku | vše
kolodatumdomácíhosté třetiny
1. Sobota 19.9.Paskov Saurians 1. SC TEMPISH Vítkovice B 1:7  
2. Sobota 19.9.1. SC TEMPISH Vítkovice B FBC Ossiko Třinec 1:8  
3. Sobota 3.10.1. MVIL Ostrava 1. SC TEMPISH Vítkovice B 4:3  
4. Sobota 3.10.1. SC TEMPISH Vítkovice B 1. SFK Havířov 3:4  
5. Pátek 6.11.1. SC TEMPISH Vítkovice B SFK TJ Slovan Havířov    
6. Neděle 29.11.FbC BD STAV Frýdek-Místek 1. SC TEMPISH Vítkovice B    
7. Neděle 29.11.FbC Coyotes Jablunkov 1. SC TEMPISH Vítkovice B    
8. Neděle 29.11.1. SC TEMPISH Vítkovice B FBC DDM Český Těšín    
9. Sobota 19.12.1. SC TEMPISH Vítkovice B 1. MVIL Ostrava    
10. Sobota 19.12.FBC Orca Krnov 1. SC TEMPISH Vítkovice B    
11. Neděle 10.1.1. SC TEMPISH Vítkovice B 1. FBK Rožnov p/R    
12. Neděle 10.1.SFK TJ Slovan Havířov 1. SC TEMPISH Vítkovice B    
13. Neděle 24.1.1. SC TEMPISH Vítkovice B FBC Vikings Kopřivnice    
14. Neděle 24.1.FBC DDM Český Těšín 1. SC TEMPISH Vítkovice B    
15. Sobota 13.2.FBC Ossiko Třinec 1. SC TEMPISH Vítkovice B    
16. Sobota 13.2.1. SC TEMPISH Vítkovice B Paskov Saurians    
17. Sobota 27.2.FBC Vikings Kopřivnice 1. SC TEMPISH Vítkovice B    
18. Sobota 27.2.1. SC TEMPISH Vítkovice B FbC BD STAV Frýdek-Místek    
19. Neděle 21.3.1. FBK Rožnov p/R 1. SC TEMPISH Vítkovice B    
20. Neděle 21.3.1. SC TEMPISH Vítkovice B FbC Coyotes Jablunkov    
21. Sobota 10.4.1. SFK Havířov 1. SC TEMPISH Vítkovice B    
22. Sobota 10.4.1. SC TEMPISH Vítkovice B FBC Orca Krnov    

Zápasy

Sobota 27.2.2021
 
Ne 7.3.Vítkovice - Ostrava 17:00

Bleskovky

VSTUP DO KIS

Pro vstup do klubové informačního systému (KIS) z menu PRO ČLENY a dále vyberte z menu Sekce pro členy. Nebo klikněte ZDE
Pá 11.9.2020

11.9 zrušené tréninky

Z důvodu basketbalového turnaje na SC Dubina jsou zrušené všechny tréninky v pátek 11.9.2020
So 5.9.2020

Soustředění v Rožnově

Stále se můžete přihlásit na letní soustředění Vítkovic v Rožnově pod Radhostěm - poslední volná místa - více v článku ZDE
Po 8.6.2020

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Předvýběr.CZ Florbal MB 25 207:86 70
2. Vítkovice 25 209:118 64
3. Bohemians 25 194:138 50
4. Chodov 25 173:147 48
5. Sparta 24 152:129 46
6. Tatran Teka Střešovice 23 161:108 45
7. FBC ČPP Ostrava 24 133:128 42
8. Black Angels 25 149:148 37
9. Liberec 25 132:152 33
10. Česká Lípa 25 141:207 24
11. Sokoli Pardubice 23 123:175 16
12. FBŠ Hummel Hattrick Brno 24 95:149 15
13. Vinohrady 25 115:186 14
14. HU-FA Panthers Otrokovice 24 90:185 9

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2021 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.