Zápasy » 1. liga dorostenek - skupina 7 2020/2021

Zobrazení: jen výsledky | statistiky | doma | venku | vše
kolodatumdomácíhosté třetiny
1. Sobota 26.9.FBC ČPP Ostrava 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:9  
2. Sobota 26.9.1. SC TEMPISH Vítkovice FBS Olomouc 4:3  
3. Sobota 10.10.S.K. P.E.M.A. Opava 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:8  
4. Sobota 10.10.1. SC TEMPISH Vítkovice FBC Přerov 8:1  
5. Neděle 25.10.FBC Ossiko Třinec 1. SC TEMPISH Vítkovice    
6. Neděle 25.10.1. SC TEMPISH Vítkovice FBC Hranice    
7. Neděle 29.11.Florbal Torpedo Havířov 1. SC TEMPISH Vítkovice    
8. Neděle 29.11.1. SC TEMPISH Vítkovice FBC ČPP Ostrava    
9. Sobota 12.12.FBC Přerov 1. SC TEMPISH Vítkovice    
10. Sobota 12.12.1. SC TEMPISH Vítkovice S.K. P.E.M.A. Opava    
11. Neděle 17.1.1. SC TEMPISH Vítkovice FBC Ossiko Třinec    
12. Neděle 17.1.FBC Hranice 1. SC TEMPISH Vítkovice    
13. Neděle 31.1.1. SC TEMPISH Vítkovice Florbal Torpedo Havířov    
14. Neděle 31.1.FBC ČPP Ostrava 1. SC TEMPISH Vítkovice    
15. Neděle 31.1.1. SC TEMPISH Vítkovice FBS Olomouc    
16. Neděle 14.2.1. SC TEMPISH Vítkovice FBC Přerov    
17. Neděle 14.2.S.K. P.E.M.A. Opava 1. SC TEMPISH Vítkovice    
18. Neděle 7.3.FBC Ossiko Třinec 1. SC TEMPISH Vítkovice    
19. Neděle 7.3.1. SC TEMPISH Vítkovice FBC Hranice    
20. Neděle 21.3.1. SC TEMPISH Vítkovice Florbal Torpedo Havířov    
21. Neděle 21.3.FBS Olomouc 1. SC TEMPISH Vítkovice    

Zápasy

Neděle 19.9.2021
 
Čt 23.9.FBC Ossiko Třinec - Vítkovice 19:00
Ne 26.9.Vítkovice - Hattrick Brno 18:00

Bleskovky

VSTUP DO KIS

Pro vstup do klubové informačního systému (KIS) z menu PRO ČLENY a dále vyberte z menu Sekce pro členy. Nebo klikněte ZDE
Pá 11.9.2020

11.9 zrušené tréninky

Z důvodu basketbalového turnaje na SC Dubina jsou zrušené všechny tréninky v pátek 11.9.2020
So 5.9.2020

Soustředění v Rožnově

Stále se můžete přihlásit na letní soustředění Vítkovic v Rožnově pod Radhostěm - poslední volná místa - více v článku ZDE
Po 8.6.2020

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Tatran Střešovice 1 11:2 3
2. Předvýběr.CZ Florbal MB 1 10:2 3
3. Vítkovice 1 11:4 3
4. Bohemians 1 10:6 3
5. Black Angels 1 5:1 3
6. FBC ČPP Ostrava 1 7:5 3
7. Chodov 1 7:6 3
8. Navláčil Panthers Otrokovice 1 6:7 0
9. Sparta 1 5:7 0
10. Česká Lípa 1 6:10 0
11. FBŠ Hummel Hattrick Brno 1 1:5 0
12. Sokoli Pardubice 1 4:11 0
13. Liberec 1 2:10 0
14. Vinohrady 1 2:11 0

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2021 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.