Moravskoslezská liga mladších žáků

turnaj 5

24.9.17 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo
24.9.17 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán FBC Vikings Kopřivnice 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo
24.9.17 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 1. SFK Havířov modří 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo
24.9.17 1. SFK Havířov modří 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo
24.9.17 FbC KOVO KM Frýdek-Místek 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo
24.9.17 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán FbC KOVO KM Frýdek-Místek 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo
24.9.17 FBC Vikings Kopřivnice 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo
turnaj 9

14.10.17 FbC Coyotes Jablunkov 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán SK Domaslavice
14.10.17 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán Florbal Exelsior Havířov Žlutí SK Domaslavice
14.10.17 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán TJ Slovan Havířov SK Domaslavice
14.10.17 SK Domaslavice 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán SK Domaslavice
turnaj 11

15.10.17 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 1. MVIL Ostrava 1. SFK Havířov modří
15.10.17 1. SFK Havířov modří 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 1. SFK Havířov modří
15.10.17 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo FBC DDM Srdcovka Český Těšín 1. SFK Havířov modří
15.10.17 FBC Ossiko Třinec 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 1. SFK Havířov modří
turnaj 14

10.12.17 S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán FBC ORCA KRNOV
10.12.17 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán FBC ORCA KRNOV FBC ORCA KRNOV
10.12.17 FBC TIGERS PORUBA 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán FBC ORCA KRNOV
10.12.17 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán FBC SVČ Odry FBC ORCA KRNOV
turnaj 17

28.10.17 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo
28.10.17 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 1. SFK Havířov modří 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo
28.10.17 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 1. MVIL Ostrava 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo
28.10.17 Florbal Exelsior Havířov Černí 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo
turnaj 21

19.11.17 FBK Škorpioni Ostrava 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán 1. FBK Rožnov p/R
19.11.17 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán 1. FBK Rožnov p/R
19.11.17 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán 1. FBK Rožnov p/R 1. FBK Rožnov p/R
19.11.17 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán PASKOV SAURIANS 1. FBK Rožnov p/R
turnaj 23

19.11.17 FBC Ossiko Třinec 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 1. SFK Havířov modří
19.11.17 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo FBC Vikings Kopřivnice 1. SFK Havířov modří
19.11.17 1. SFK Havířov modří 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 1. SFK Havířov modří
19.11.17 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 1. FBC Karviná 1. SFK Havířov modří
turnaj 28

3.12.17 FBC ORCA KRNOV 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ
3.12.17 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán FBC "BARBARIENS" H. Životice S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ
3.12.17 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán FBC Spartak Bílovec S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ
3.12.17 S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ
turnaj 29

2.12.17 1. FBC Karviná 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 1. FBC Karviná
2.12.17 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo FBC Vikings Kopřivnice 1. FBC Karviná
2.12.17 FBC Ossiko Třinec 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 1. FBC Karviná
2.12.17 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1. FBC Karviná
turnaj 31
13.1.18 FBC "BARBARIENS" H. Životice 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán FBC "BARBARIENS" H. Životice
13.1.18 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán 1. FBK Rožnov p/R FBC "BARBARIENS" H. Životice
13.1.18 Z.F.K. AQM Petrovice 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán FBC "BARBARIENS" H. Životice
13.1.18 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán FBC SVČ Odry FBC "BARBARIENS" H. Životice
turnaj 35

13.1.18 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
13.1.18 FBC DDM Srdcovka Český Těšín 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
13.1.18 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 1. FBC Karviná FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
13.1.18 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 1. MVIL Ostrava FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
turnaj 38

28.1.18 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán FBC "BARBARIENS" H. Životice S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ
28.1.18 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ
28.1.18 FBC ORCA KRNOV 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ
28.1.18 FbK Horní Suchá 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ
turnaj 41

28.1.18 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 1. SFK Havířov modří 1. FBC Karviná
28.1.18 FBC DDM Srdcovka Český Těšín 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 1. FBC Karviná
28.1.18 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1. FBC Karviná
28.1.18 1. FBC Karviná 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 1. FBC Karviná
turnaj 43
17.2.18 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán FBC TIGERS PORUBA 1. SFK Havířov bílí
17.2.18 FBC Spartak Bílovec 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán 1. SFK Havířov bílí
17.2.18 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán 1. SFK Havířov bílí 1. SFK Havířov bílí
17.2.18 FbK Horní Suchá 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán 1. SFK Havířov bílí
turnaj 47

17.2.18 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 1. MVIL Ostrava FbC KOVO KM Frýdek-Místek
17.2.18 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo FbC KOVO KM Frýdek-Místek FbC KOVO KM Frýdek-Místek
17.2.18 FBC Vikings Kopřivnice 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo FbC KOVO KM Frýdek-Místek
17.2.18 Florbal Exelsior Havířov Černí 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo FbC KOVO KM Frýdek-Místek
turnaj 53

17.3.18 Florbal Exelsior Havířov Černí 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo FBC Ossiko Třinec
17.3.18 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 1. SFK Havířov modří FBC Ossiko Třinec
17.3.18 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo FbC KOVO KM Frýdek-Místek FBC Ossiko Třinec
17.3.18 FBC Ossiko Třinec 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo FBC Ossiko Třinec
turnaj 56

14.4.18 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán FBC Letka 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán
14.4.18 SK Domaslavice 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán
14.4.18 FBK Škorpioni Ostrava 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán
14.4.18 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán FbC Coyotes Jablunkov 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán
turnaj 59

14.4.18 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 1. SFK Havířov modří FBC DDM Srdcovka Český Těšín
14.4.18 FBC DDM Srdcovka Český Těšín 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo FBC DDM Srdcovka Český Těšín
14.4.18 1. FBC Karviná 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo FBC DDM Srdcovka Český Těšín
14.4.18 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo FBC Vikings Kopřivnice FBC DDM Srdcovka Český Těšín

 
 

Zápasy

Neděle 20.9.2020
 
So 26.9.Ml. Boleslav - Vítkovice 19:00
Po 28.9.Vítkovice - Sparta 17:00

Bleskovky

VSTUP DO KIS

Pro vstup do klubové informačního systému (KIS) z menu PRO ČLENY a dále vyberte z menu Sekce pro členy. Nebo klikněte ZDE
Pá 11.9.

11.9 zrušené tréninky

Z důvodu basketbalového turnaje na SC Dubina jsou zrušené všechny tréninky v pátek 11.9.2020
So 5.9.

Soustředění v Rožnově

Stále se můžete přihlásit na letní soustředění Vítkovic v Rožnově pod Radhostěm - poslední volná místa - více v článku ZDE
Po 8.6.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Vítkovice 3 26:8 9
2. FBC ČPP Ostrava 3 20:9 8
3. Chodov 3 14:15 6
4. Bohemians 2 14:11 3
5. Sparta 2 14:12 3
6. Sokoli Pardubice 1 7:6 3
7. Tatran Teka Střešovice 1 5:4 3
8. Liberec 3 12:14 3
9. Black Angels 3 14:27 3
10. FBŠ Hummel Hattrick Brno 3 7:15 1
11. Česká Lípa 2 10:15 0
12. Vinohrady 2 8:15 0

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2020 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.