Kontakt na trenéry:

Kategorie: Jméno, příjmení: Kontakt:
Sezóna 2019/2020
Muži A Pavel Brus brussando@seznam.cz
+420 724 411 123
Ženy A Tomáš Martiník
martinik.tomas@email.cz
+420 737 382 219
Junioři A Tomáš Sladký
slato@centrum.cz
+420 776 054 779
Juniorky Jaromír Veselý jvesely@email.cz
+420 776 839 686
Dorostenci A Václav Komačka
vkomacka@gmail.com
+420 603 883 660
Dorostenky Jan Šebesta

snicers@seznam.cz
+420 602 416 562

Starší žáci A Radim Galia galiar@upcmail.cz
+420 608 101 515
Starší žáčky Ondřej Miklas

miki1984@seznam.cz
+420 732 990 774

Mladší žáci Martin Bura
martin.bura@seznam.cz
+420 603 877 010
Mladší žačky Jaromír Veselý
jvesely@email.cz
+420 776 839 686
Elévové Ondřej Miklas

miki1984@seznam.cz
+420 732 990 774
Elévkyně Michaela Hanzesová miska.hanzesova@seznam.cz
+420 732 686 055
Přípravka Jiří Barna

barnji@seznam.cz
+420 776 874 797
Muži B Jiří Mojžíšek jirka.moj@seznam.cz
+420 724 445 019
Ženy B Jiří Velecký
j.velecky@seznam.cz
+420 734 640 457
Junioři B Jiří Gurkovský jgurkovsky@gmail.com
+420 608 622 940
Dorostenci B Jiří Frömmel frommel@seznam.cz
+420 737 453 451
Starší žáci B Jiří Frömmel
frommel@seznam.cz
+420 737 453 451
Veteráni A Tomáš Veltšmíd tomas.veltsmid@seznam.cz
+420 734 640 458
Veteráni B Tomáš Matlenga tomas.matlenga@gmail.com
+420 608 767 472

Nábor nových hráčů:

Jméno, příjmení: Pozice: Kontakt:
Pavel Palata Nábor chlapců a dívek pavel.palata@seznam.cz
+420 724 789 160
 
 

Zápasy

Sobota 14.9.2019
 
Pá 27.9.Vítkovice - Ostrava 19:00
Ne 29.9.Česká Lípa - Vítkovice 17:00

Bleskovky

Starší B a dorostenci B

V úterý 3. září se neuskuteční trénink starších žáků B a dorostenců B.
Po 2.9.

Tréninky v pátek 6.9.

V pátek 6. září neproběhnou v SC Dubina žádné vítkovické tréninky (basketbalový turnaj)
Po 2.9.

Hráčky ročníku 2003-04

Všechny hráčky ročníků 2003 a 2004 ať se dostaví v úterý 3.9.2019 na trénink dorostenek v 17:15 na SC Dubina
Čt 29.8.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Vítkovice 2 22:9 6
2. Chodov 2 22:13 6
3. Ml. Boleslav 2 13:4 6
4. Sparta 2 9:1 6
5. Tatran Teka Střešovice 2 11:7 6
6. Bohemians 2 16:13 3
7. HU-FA Panthers Otrokovice 2 8:8 3
8. Liberec 2 10:12 3
9. Sokoli Pardubice 2 14:18 3
10. FBC ČPP Ostrava 2 7:10 0
11. FBŠ Hummel Hattrick Brno 2 7:13 0
12. Česká Lípa 2 9:16 0
13. Vinohrady 2 7:16 0
14. Black Angels 1 4:14 0

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2019 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.