Rozpis tréninků od 6. září 2021 do 30. červen 2022:

Muži A (2002)
Středa 18:30 - 20:30 SC Dubina
Čtvrtek 17:30 - 19:00 SC Dubina
Pátek 18:00 - 20:00 SC Dubina
trenér: Pavel Brus
Ženy A (2002)
Úterý 18:30 -20:00 SC Dubina
Čtvrtek 19:00 - 20:30 SC Dubina
Pátek 19:00 - 20:30 SH Varenská
trenér: Tomáš Martiník a Jiří Velecký a Dušan Dudešek
Junioři A (2003 - 2004)
Pondělí 18:30 -20:00 SC Dubina
Úterý 20:00 - 21:30 SC Dubina
Čtvrtek 17:30 - 19:00 SŠT Dopravní
trenér: Jaromír Veselý a Jiří Gurkovský
Juniorky (2003 - 2004)
Úterý 17:00 -18:30 SC Dubina
Středa 17:30 - 18:30 SC Dubina
Pátek 1730 - 19:00 SH Varenská
trenér: Jan Šebesta
Dorostenci A (2005 - 2006)
Pondělí 17:00 -18:30 SC Dubina
Středa 18:00 - 19:30 SŠT Dopravní
Pátek 17:00 - 18:00 SC Dubina
trenér: Václav Komáčka a Jan Sedlák a Radim Galia
Dorostenky (2005 - 2006)
Pondělí 16:00 -17:00 SC Dubina
Středa 17:30 - 18:30 SC Dubina
Pátek 16:30 - 18:00 SC Dubina
trenér: Ondřej Miklas a Pavel Sikora
Starší žáci A (2007 - 2008)
Pondělí 18:30 -20:00 SC Dubina
Úterý 16:00 - 17:00 SC Dubina
Čtvrtek 17:00 - 18:00 SC Dubina
trenér: Petr Šmerda a Michal Rohel
Starší žačky (2007 - 2008)
Pondělí 16:00 -17:00 SC Dubina
Středa 16:30 - 17:30 SC Dubina
Pátek 16:30 - 18:00 SC Dubina
trenér: Ondřej Miklas a Denisa Hyršová
Mladší žáci (2009 - 2010)
Pondělí 17:00 -18:30 SC Dubina
Úterý 17:00 - 18:30 SC Dubina
Pátek 17:00 - 18:00 SC Dubina
trenér: Jiří Frömmel a Barbora Husková a Jiří Barna
Mladší žákyně (2009 - 2010)
Pondělí 15:00 -16:00 SC Dubina
Středa 15:00 - 16:00 SC Dubina
Pátek 15:00 - 16:00 SC Dubina
trenér: Denisa Hyršová a Martin Jánoš
Elévové (2011 - 2012)
Pondělí 15:00 -16:00 SC Dubina
Středa 15:30 - 16:30 SC Dubina
Pátek 16:00 - 17:00 SC Dubina
trenér: Ondřej Miklas a Stanislav Chvěja a Jiří Barna
Elévky (2011 - 2012)
Pondělí 15:00 -16:00 SC Dubina
Středa 15:00 - 16:00 SC Dubina
Pátek 15:00 - 16:00 SC Dubina
trenérka: Denisa Hyršová
Přípravka (2013 - 2014, vhodná i pro dívky)
Úterý 16:00 - 17:30 SC Dubina
Čtvrtek 16:00 - 17:30 SC Dubina
trenér: Jan Vavrečka a Petr Skácel
Mini přípravka (2015 a mladší, chlapci a dívky)
Středa 16:30 -17:30 SC Dubina
trenér: Dušan Dudešek
Veteráni (1987)
Úterý 19:30 -21:00 SŠT Dopravní
Středa 20:30 -22:00 Dubina
trenér: Robert Pifka a Tomáš Matlenga a Roman Sladký
Ženy B (2002)
Středa 20:30 -22:00 SC Dubina
trenér: Jana Zamastilová
Muži B (2002)
Úterý 18:30 -20:00 SC Dubina
Středa 19:30 -21:00 SŠT Dopravní
trenér: Jiří Gurkovský a Jan Kocián
Junioři B (2003 - 2004)
Úterý 18:30 -20:00 SC Dubina
Středa 19:30 -21:00 SŠT Dopravní
trenér: Jiří Gurkovský a Jan Kocián
Dorostenci B (2005 - 2006)
Pondělí 18:00 - 19:30 SŠT Dopravní
Čtvrtek 15:30 - 17:00 SC Dubina
trenér: Jiří Gurkovský a Jan Kocián
Starší žáci B (2007 - 2008)
Pondělí 18:00 - 19:30 SŠT Dopravní
Čtvrtek 15:30 - 17:00 SC Dubina
trenér: Jiří Gurkovský a Jakub Jan Kocián
 
 

Zápasy

Neděle 24.10.2021
 
Čt 28.10.Vítkovice - Ostrava 17:00
Ne 31.10.Liberec - Vítkovice 17:00

Bleskovky

Sport Bar nově otevřen

Otevírací doba
pondělí až pátek: 15:00 - 22:00
sobota a neděle: 9:00 - 22:00

Pá 1.10.

Zrušené tréninky 4.10

V pondělí 4.10.2021 jsou zrušené všechny tréninky z důvodu TV zápasu mužů
Čt 30.9.

VSTUP DO KIS

Pro vstup do klubové informačního systému (KIS) z menu PRO ČLENY a dále vyberte z menu Sekce pro členy. Nebo klikněte ZDE
Pá 11.9.2020

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Tatran Střešovice 10 82:40 27
2. Předvýběr.CZ Florbal MB 10 77:30 25
3. Vítkovice 10 84:41 24
4. Bohemians 10 64:45 24
5. Chodov 10 71:59 20
6. Sparta 10 62:51 20
7. Black Angels 10 59:57 15
8. Liberec 10 53:60 14
9. FBC ČPP Ostrava 10 56:53 13
10. Navláčil Panthers Otrokovice 10 50:70 7
11. Vinohrady 10 41:73 6
12. Sokoli Pardubice 10 41:81 6
13. Česká Lípa 10 51:87 5
14. FBŠ Hummel Hattrick Brno 10 37:81 4

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2021 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.