Rozpis tréninků:

Muži A (2000)
Středa 20:00 - 22:00 SC Dubina
Čtvrtek 19:15 - 20:30 SC Dubina
Pátek 18:30 - 20:00 SC Dubina
trenér: Pavel Brus
Ženy A (2000)
Úterý 18:30 -20:00 SC Dubina
Čtvrtek 17:45 - 19:15 SC Dubina
Pátek 19:00 - 20:30 TJ Varenská
trenér: Tomáš Martiník
Junioři A (2001 - 2002)
Pondělí 18:30 -20:00 SC Dubina
Středa 19:00 - 20:00 SC Dubina
Pátek 17:30 - 18:30 SC Dubina
trenér: Tomáš Sladký
Juniorky (2001 - 2002)
Úterý 17:00 -18:30 SC Dubina
Středa 18:00 - 19:00 SC Dubina
Pátek 17:30 - 19:00 TJ Varenská
trenér: Jaromír Veselý
Dorostenci A (2003 - 2004)
Pondělí 17:00 -18:30 SC Dubina
Středa 17:30 - 19:00 SŠT Dopravní
Pátek 17:30 - 18:30 SC Dubina
trenér: Václav Komáčka
Dorostenky (2003 - 2004)
Úterý 17:30 -18:30 SC Dubina
Středa 18:00 - 19:00 SC Dubina
Pátek 16:00 - 17:30 SC Dubina
trenér: Jan Šebesta
Starší žáci A (2005 - 2006)
Pondělí 18:30 -20:00 SC Dubina
Středa 17:00 - 18:00 SC Dubina
Pátek 16:30 - 17:30 SC Dubina
trenér: Radim Galia
Starší žačky (2005 - 2006)
Pondělí 16:00 -17:00 SC Dubina
Středa 17:00 - 18:00 SC Dubina
Čtvrtek 17:00 - 18:00 SC Dubina
trenér: Ondřej Miklas
Mladší žáci A (2007 - 2008)
Úterý 14:40 -16:15 SC Dubina
Čtvrtek 14:40 - 16:15 SC Dubina
Pátek 14:40 - 16:45 SC Dubina
trenér: Martin Bura
Mladší žákyně (2007 - 2008)
Pondělí 15:00 -16:00 SC Dubina
Středa 16:00 - 17:00 SC Dubina
Pátek 16:00 - 17:30 SC Dubina
trenér: Michaela Hanzesová
Elévové (2009 - 2010)
Pondělí 16:00 -17:00 SC Dubina
Úterý 16:00 - 17:30 SC Dubina
Čtvrtek 16:00 - 17:00 SC Dubina
trenér: Ondřej Miklas a Stanislav Chvěja
Elévky (2009 - 2010)
Pondělí 15:00 -16:00 SC Dubina
Středa 16:00 - 17:00 SC Dubina
Pátek 16:00 - 17:00 SC Dubina
trenérka: Michaela Hanzesová
Přípravka (2011 - 2012)
Pondělí 15:00 -16:00 SC Dubina
Středa 15:00 - 16:00 SC Dubina
Pátek 15:00 - 16:00 SC Dubina
trenér: Jiří Barna
Mini přípravka (2013 - 2014)
Čtvrtek 16:30 -18:00 SC Dubina
trenér: Jaromír Veselý
Muži B (2000) a Veterání B (1985)
Středa 19:00 -20:30 SŠT Dopravní
trenér: Jiří Možíšek
Ženy B (2000)
Úterý 18:30 -20:00 SC Dubina
trenér: Jiří Velecký
Junioři B (2001 - 2002)
Pondělí 17:30 -19:00 SŠT Dopravní
Středa 18:00 - 19:00 SC Dubina
trenér: Jiří Gurkovský
Dorostenci B (2003 - 2004)
Pondělí 17:00 -18:30 SC Dubina
Úterý 17:30 - 18:30 SC Dubina
Čtvrtek 17:00 - 17:45 SC Dubina
trenér: Jiří Frömmel
Starší žáci B (2005 - 2006)
Pondělí 17:00 -18:30 SC Dubina
Úterý 17:30 - 18:30 SC Dubina
Čtvrtek 17:00 - 17:45 SC Dubina
trenér: Jiří Frömmel
Brankáři
Pondělí 17:00 -18:30 SC Dubina - od října
trenér: Lukáš Souček
 
 

Zápasy

Sobota 14.9.2019
 
Ne 22.9.Liberec - Vítkovice 18:00
Pá 27.9.Vítkovice - Ostrava 19:00

Bleskovky

Starší B a dorostenci B

V úterý 3. září se neuskuteční trénink starších žáků B a dorostenců B.
Po 2.9.

Tréninky v pátek 6.9.

V pátek 6. září neproběhnou v SC Dubina žádné vítkovické tréninky (basketbalový turnaj)
Po 2.9.

Hráčky ročníku 2003-04

Všechny hráčky ročníků 2003 a 2004 ať se dostaví v úterý 3.9.2019 na trénink dorostenek v 17:15 na SC Dubina
Čt 29.8.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Vítkovice 1 13:3 3
2. Chodov 1 13:5 3
3. Bohemians 1 8:4 3
4. Sparta 1 3:1 3
5. Tatran Teka Střešovice 1 5:4 3
6. Liberec 1 4:3 3
7. Vinohrady 0 0:0 0
8. Ml. Boleslav 0 0:0 0
9. Česká Lípa 1 4:5 0
10. FBC ČPP Ostrava 1 3:4 0
11. HU-FA Panthers Otrokovice 1 1:3 0
12. Black Angels 1 4:8 0
13. FBŠ Hummel Hattrick Brno 1 5:13 0
14. Sokoli Pardubice 1 3:13 0

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2019 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.