Rozpis tréninků září 2020 až červen 2021:

Muži A (2001)
Úterý 18:30 - 20:00 SC Dubina
Středa 18:30 - 20:30 SC Dubina
Čtvrtek 17:30 - 19:00 SŠT Dopravní
Pátek 19:00 - 20:30 SC Dubina
trenér: Pavel Brus
Ženy A (2001)
Úterý 18:30 -20:00 SC Dubina
Čtvrtek 19:00 - 20:30 SC Dubina
Pátek 19:00 - 20:30 SH Varenská
trenér: Tomáš Martiník a Jiří Velecký a Dušan Dudešek
Junioři A (2002 - 2003)
Pondělí 18:30 -20:00 SC Dubina
Středa 18:00 - 19:30 SŠT Dopravní
Pátek 18:00 - 19:00 SC Dubina
trenér: Tomáš Sladký a Václav Gurkovský a Jiří Gurkovský
Juniorky (2002 - 2003)
Úterý 17:00 -18:30 SC Dubina
Středa 17:30 - 18:30 SC Dubina
Pátek 17:30 - 19:00 SH Varenská
trenér: Jan Šebesta a Lenka Kubíčková
Dorostenci A (2004 - 2005)
Pondělí 17:00 -18:30 SC Dubina
Čtvrtek 18:00 - 19:00 SC Dubina
Pátek 17:00 - 18:00 SC Dubina
trenér: Václav Komáčka a Jan Sedlák a Radim Galia
Dorostenky (2004 - 2005)
Pondělí 16:00 -17:00 SC Dubina
Středa 16:30 - 17:30 SC Dubina
Pátek 16:30 - 18:00 SC Dubina
trenér: Ondřej Miklas a Denisa Ferenčíková
Starší žáci A (2006 - 2007)
Pondělí 18:30 -20:00 SC Dubina
Úterý 16:00 - 17:00 SC Dubina
Čtvrtek 17:00 - 18:00 SC Dubina
trenér: Dalibor Sochorek a Jindřích Suchý a Petr Rozum
Starší žačky (2006 - 2007)
Pondělí 16:00 -17:00 SC Dubina
Středa 16:30 - 17:30 SC Dubina
Pátek 16:30 - 18:00 SC Dubina
trenér: Zuzka Šponiarová a Pavel Sikora

Mladší žáci 2008 - 2009)
Pondělí 17:00 -18:30 SC Dubina
Středa 17:30 - 18:30 SC Dubina
Pátek

17:00 - 18:00 SC Dubina
trenér: Barbora Husková a Jiří Frömmel a Jiří Barna
Mladší žákyně (2008 - 2009)
Pondělí 15:00 -16:00 SC Dubina
Středa 15:30 - 16:30 SC Dubina
Pátek 16:00 - 17:00 SC Dubina
trenér: Denisa Hyršová a Michaela Hanzesová
Elévové (2010 - 2011)
Pondělí 15:00 -16:00 SC Dubina
Středa 15:30 - 16:30 SC Dubina
Čtvrtek 16:00 - 17:00 SC Dubina
trenér: Ondřej Miklas a Stanislav Chvěja a Jiří Barna
Elévky (2010 - 2011)
Pondělí 15:00 -16:00 SC Dubina
Středa 15:30 - 16:30 SC Dubina
Pátek 16:00 - 17:00 SC Dubina
trenérka: Michaela Hanzesová a Martin Jánoš
Přípravka (2012 - 2014, vhodná i pro dívky)
Úterý 16:00 - 17:30 SC Dubina
Čtvrtek 16:00 - 17:30 SC Dubina
trenér: Jan Vavrečka a Adam Novák a Petr Skácel
Mini přípravka (2015 a mladší, chlapci a dívky)
Středa 17:00 -18:00 SC Dubina
trenér: Dalibor Matúš a  Petr Skácel
Veteráni (1986)
Středa 19:30 -21:00 SŠT Dopravní
Středa 20:30 -22:00 Dubina
trenér: Robert Pifka a Tomáš Matlenga a Roman Sladký
Ženy B (2001)
Úterý 20:00 -21:30 SC Dubina
trenér: Jana Zamastilová
Muži B (2001)
Úterý 19:30 -21:00 SŠT Dopravní
trenér: Jiří Gurkovský a Jakub Neděla a Jan Kocián
Junioři B (2002 - 2003)
Úterý 19:30 -21:00 SŠT Dopravní
Čtvrtek 17:30 - 19:00 SC Dubina
trenér: Jiří Gurkovský a Jakub Neděla a Jan Kocián
Dorostenci B (2004 - 2005)
Pondělí 18:00 - 19:30 SŠT Dopravní
Úterý 17:00 - 18:30 SC Dubina
trenér: Jiří Gurkovský a Jakub Neděla a Jan Kocián
Starší žáci B (2006 - 2007)
Pondělí 18:00 - 19:30 SŠT Dopravní
Úterý 17:00 - 18:30 SC Dubina
trenér: Jiří Gurkovský a Jakub Neděla a Jan Kocián
 
 

Zápasy

Pondělí 30.11.2020
 
So 5.12.Vítkovice - Hattrick Brno 16:00
Ne 6.12.Vítkovice - Liberec 16:00

Bleskovky

VSTUP DO KIS

Pro vstup do klubové informačního systému (KIS) z menu PRO ČLENY a dále vyberte z menu Sekce pro členy. Nebo klikněte ZDE
Pá 11.9.

11.9 zrušené tréninky

Z důvodu basketbalového turnaje na SC Dubina jsou zrušené všechny tréninky v pátek 11.9.2020
So 5.9.

Soustředění v Rožnově

Stále se můžete přihlásit na letní soustředění Vítkovic v Rožnově pod Radhostěm - poslední volná místa - více v článku ZDE
Po 8.6.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Vítkovice 10 78:44 30
2. Tatran Teka Střešovice 8 70:38 20
3. Chodov 8 43:44 16
4. Předvýběr.CZ Florbal MB 6 51:29 14
5. FBC ČPP Ostrava 10 54:66 14
6. Black Angels 8 49:41 12
7. Bohemians 7 44:43 12
8. Sparta 7 37:38 9
9. Sokoli Pardubice 5 27:42 6
10. Česká Lípa 8 42:69 6
11. FBŠ Hummel Hattrick Brno 8 29:41 5
12. Liberec 7 29:55 5
13. HU-FA Panthers Otrokovice 6 33:37 4
14. Vinohrady 6 30:44 3

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2020 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.