Kariéra

STAŇ SE ČLENEM NAŠEHO ORGANIZAČNÍHO ŠTÁBU!

Chceš být součástí velkých zápasů a akcí a pracovat v sportovním prostředí?

V průběhu každé sezóny pořádáme okolo 50 domácích utkání v kategorii Livesport Superliga, ČEZ Extraliga žen, 1. liga juniorů a 1.liga juniorek. Zajišťujeme cca 30 turnajů mládežnických kategorií a další jednorázové akce včetně mezinárodních turnajů. Nabízíme možnost spolupráce při těchto akcích.

HLEDÁME SPOLUPRACOVNÍKY NA TYTO POZICE:

1. VÝKONNÝ MANAŽER

NÁPLŇ PRÁCE

- manažerské řízení chodu sportovní organizace
- koordinace a spoluřízení činnosti trenérů a dalších zaměstnanců klubu
- spoluvytváření a provádění přestupové politiky hráčských kádrů elitních týmů a týmů talentované mládeže
- aktivní vliv na celkovou prezentaci klubu
- podílení se na zajištění financování klubu

Základní předpoklady a kvalifikační požadavky:

- ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
- komunikační a organizační schopnosti na vysoké úrovni
- řidičský průkaz skupiny B - ochota cestovat
- aktivní znalost anglického jazyka

Výhodou:

- VŠ vzdělání v oblasti managementu či sportovního managementu nebo praxe v těchto oblastech
- vůdčí schopnosti a manažerské dovednosti - odborná znalost sportovního prostředí

Nabízíme:

- zajímavou práci ve vrcholovém sportovním prostředí úspěšného florbalového klubu
- rozsah práce: plný úvazek, preferována forma poskytování služby (OSVČ)
- odměna: fakturačně od 35.000 Kč/měsíc a další významné výkonové bonusy

Termín nástupu: 1. 6. 2024

Pracovní poměr: na základě vzájemné dohody, nejméně 1 rok

Místo výkonu práce: Česká republika

Přihláška k výběrovému řízení musí obsahovat: strukturovaný životopis - motivační dopis - kopii osvědčení o nejvyšším vzdělání

Přijímací řízení:

1. kolo – vyhodnocení přihlášek (jednotliví uchazeči budou na základě vyhodnocení přihlášek informováni o případném pohovoru)

2. kolo – pohovor

Přihlášku do výběrového řízení zašlete do 19. 4. 2024 do 12:00 hodin na adresu:

1. SC TEMPISH Vítkovice, Závodní 272/29, 700 30 Ostrava-Jih (obálku označte v levém horním rohu „sportovní ředitel“) nebo elektronicky na adresu: sekretariat@florbalvitkovice.cz

DÁLE NABÍZÍME TYTO POZICE:

V případě zájmu, či pro více informací, se nám neváhejte ozvat na emailu: sekretariat@florbalvitkovice.cz nebo na mobilu: 724 789 160.