archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
3.3.Týmy mužů i žen na Chodově prohrály a do play-off jdou ze druhých místCDŽeny musely vyhrát alespoň za dva body, to se bohužel nepodařilo a padly po nájezdech 3:4. Mužům stačil bod, rozhodující branka Pražáka v 56.minutě ale rozhodla o vítězství Chodova. aktualizováno.
3.3.Jsou známy čtvrtfinálové dvojice pro play-off!CDMuži i ženy Vítkovic si vybrali soupeře z osmých míst po základní části. Muži ukázali již tradičně na Brno, ženy vyzvou ve čtvrtfinále Olomouc.
5.3.Nominace žákyň a elévek na sobotu 9.3Sraz je v 7:00 na MSH Dubina Ostrava. Vezměte si průkazky zdravotní pojišťovny.Potvrďte účast na email (HaunerovaR@seznam.cz) .
5.3.Nominace Aligátorů a Draků na neděli 10.3Sraz je v neděli v 11h ve SH Stonava. Nezapomeňte si průkazky zdravotní pojišťovny. Potvrďte do čtvrtku účast na kohut.rosta@email.cz!
7.3.Přijďme povzbudit naše hráče a předejte jim vzkaz do play off!!!CDPřed prvním utkáním play-off si naši hráči připravili pro Vás fanoušky vzkaz, který Vám těsně před zahájením utkání chtějí předat. Budeme rádi, když jejich vzkaz vyslyšíte a společně dojdeme v bojích play off co nejdál. Využijte zároveň této možnosti a předejte během sobotního utkání Váš vzkaz hráčům pro play-off!! Podrobnosti se dozvíte během zahájení.
7.3.Přestávkový program na sobotu a neděli.Potvrďte účast do pátku na kohut.rosta@email.cz
11.3.Buldoci (zatím) nekoušouCDMaskot Vítkovic, rytíř Vítek, dovedl hráče ke čtvrtfinálové bitvě s brněnskými Buldoky. A Vítkovice nedaly svému soupeři ani v jednom zápase žádnou šanci a jasnými vítězstvími 12:3 a 6:0 vykročili do play-off pravou nohou. aktualizováno.
12.3.Nominace přípravek na sobotu 16.3Přípravka hraje 16.3 ve SH při ZŠ v Paskově. Sraz je v 9:10 v Paskově na hale. Nezapomeňte průkazky zdravotní pojišťovny(kdo neodevzdal). Potvrďte účast na kohut.rosta@email.cz
13.3.Nominace mladších žáků Tornáda a Hurikán na neděli 17.3Mladší žáci hrají v neděli ve SH ZŠ Paskov. Nezapomeňte si průkazky ZP(kdo neodevzdal). Potvrďte do pátku účast na kohut.rosta@email.cz.
13.3.Letní kemp 1. SC WOOW VítkoviceCDVítkovice chystají o letních prázdninách opět florbalový kemp pro děti! Po loňské skvělé zkušenosti budou místem konání opět Odry.
13.3.Čtvrtfinále 2 - sestřih branekCDVítkovice porazily Brno ve druhém čtvrtfinále jasně 6:0. Přinášíme sestřih všech branek včetně originálního komentáře.
14.3.Naprosto suverénní ženy zatím nedávají Olomouci šanciCDJeště jasněji než mužské vítkovické čtvrtfinále mají rozehranou sérii s Olomoucí ženy. V obou úvodních zápasech udržely brankářky Kubíčková a Ranochová čistá konta a Vítkovice zvítězily ničivě 10:0, resp. 8:0!
17.3.Ženské týmy Vítkovic na jedničku se třemi hvězdičkamiCDO víkendu bojovaly hned tři ženské týmy Vítkovic, juniorky, ženy a hysterky a bojovaly nadmíru úspěšně! Ženy jsou po vítězství 4:0 na zápasy nad Olomoucí v semifinále! aktualizováno
17.3.Muži přetlačili Brno v obou zápasech a jsou v semifinále Autocont extraligy!CDBrněnské zápasy byly o poznání vyrovnanější než ty ostravské. Sobotní duel rozhodol až v poslední minutě Petr Kološ, nedělní zápas pak dvěmi brankami, z toho druhou v první minutě prodloužení, rozhodl Tomáš Sladký. aktualizováno.
21.3.Speciální edice triček Semifinále Vítkovice-Mladá Boleslav!CDVítkovice si připravily pro své fanoušky speciální edici triček pro blížící se semifinále s BILLY BOY Mladá Boleslav!
23.3.Nominace na Prague gamesPřinášíme nominaci na letní turnaj Prague games 2013.
25.3.Nominace na brněnský turnaj Open game 2013Přinášíme slíbenou nominaci na Open game.
25.3.VÍTKOVICE-MLADÁ BOLESLAV: Semifinálové střípky 1CDV miniseriálu se vrátíme ke všem třem semifinále Vítkovic s Mladou Boleslaví. Všechny série byly doslova nervydrásající. V prvním díle se vrátíme do roku 2008...
26.3.Dnes se bude konat tisková konference s hráčiCDNeformální tisková konference s hráči A-týmů mužů a žen před semifinálovými boji Vítkovic s Mladou Boleslaví, resp. Chodovem, proběhne dnes na Dubině od 17 hodin!
26.3.VÍTKOVICE-MLADÁ BOLESLAV: Semifinálové střípky 2CDSezona 2008/09 se pro Vítkovice stala tou, která vešla do klubové historie. Tým vyhrál s přehledem základní část a dokonce vytvořil nový rekord v počtu získaných bodů. Do play-off nastupovaly Vítkovice z pozice velkého aspiranta na titul. Ve čtvrtfinále přejely ve třech zápasech Chodov a v semifinále je čekala... Mladá Boleslav.