Tréninky
Aktuální rozpis tréniků naleznete v tomto článku ZDE
od 4. září 2023 do 31. května 2024
Muži A (2004) |
Středa | 19:00 - 20:30 | SC Dubina |
Čtvrtek | 17:30 - 19:00 | SC Dubina | |
Pátek | 17:30 - 19:00 | SC Dubina | |
trenér: Daniel Folta a Tomáš Martiník | |||
Ženy A (2004) |
Úterý | 18:00 - 19:30 | SC Dubina |
Čtvrtek | 19:00 - 20:30 | SC Dubina | |
Pátek | 19:00 - 20:30 | SC Dubina | |
trenér: Dušan Dudešek a Jiří Velecký a Jiří Gurkovský | |||
Junioři A (2005 - 2006) |
Pondělí | 18:00 - 20:00 | SC Dubina |
Úterý | 19:30 - 21:00 | SC Dubina | |
Středa | 16:30 - 18:00 | SC Dubina | |
trenér: Pavel Brus a Jaromír Veselý a Petr Šmerda | |||
Juniorky (2005 - 2006) |
Úterý | 18:00 -19:30 | SC Dubina |
Středa | 18:00 - 19:00 | SC Dubina | |
Pátek | 17:30 - 19:00 | SH Varenská | |
trenér: Tomáš Martiník a Patrik David | |||
Dorostenci A (2007 - 2008) |
Pondělí | 18:00 - 20:00 | SC Dubina |
Úterý | 19:00 - 20:30 | SŠT Dopravní | |
Středa | 16:30 - 18:00 | SC Dubina | |
trenér: Pavel Brus a Jaromír Veselý a Petr Šmerda | |||
Dorostenky (2007 - 2008) |
Úterý | 16:30 - 18:00 | SC Dubina |
Středa | 18:00 - 19:00 | SC Dubina | |
Pátek | 17:30 - 19:00 | SH Varenská | |
trenér: Denisa Hyršová a Patrik Alter a Martin Jánoš | |||
Starší žáci A (2009 - 2010) |
Pondělí | 17:00 - 18:00 | SC Dubina |
Čtvrtek | 17:00 - 18:30 | SŠT Dopravní | |
Pátek | 16:15 - 17:30 | SC Dubina | |
trenér: Jaromír Veselý a Barbora Husková a Martin Bura | |||
Starší žákyně (2009 - 2010) |
Pondělí | 17:00 - 18:00 | SC Dubina |
Úterý | 16:30 - 18:00 | SC Dubina | |
Pátek | 16:00 - 17:30 | SC Dubina | |
trenér: Denisa Hyršová a Patrik Alter a Martin Jánoš | |||
Mladší žáci (2011 - 2012) |
Pondělí | 16:00 - 17:00 | SC Dubina |
Středa | 17:30 - 19:00 | SŠT Dopravní | |
Čtvrtek | 16:00 - 17:30 | SC Dubina | |
trenér: Ondřej Miklas a Jan Kocián a Ondřej Pastorek a Stanislav Chvěja | |||
Mladší žákyně (2011 - 2012) |
Pondělí | 15:00 - 16:00 | SC Dubina |
Úterý | 15:30 - 16:30 | SC Dubina | |
Pátek | 15:00 - 16:00 | SC Dubina | |
trenérka: Eliška Planková a Eliška Willmannnová | |||
Elévové (2013 - 2014) |
Pondělí | 15:30 - 17:00 | SC Dubina |
Středa | 15:30 - 16:30 | SC Dubina | |
Pátek | 15:00 - 16:15 | SC Dubina | |
trenér: Jan Vavrečka a Petr Skácel a Stanislav Chvěja | |||
Elévky (2013 - 2014) |
Pondělí | 15:00 -16:00 | SC Dubina |
Úterý | 15:30 - 16:30 | SC Dubina | |
Pátek | 15:00 - 16:00 | SC Dubina | |
trenérka: Eliška Planková a Eliška Willmannnová | |||
Přípravka (2015 - 2016, vhodná i pro dívky) |
Úterý | 15:30 - 17:00 | SC Dubina |
Čtvrtek | 15:30 - 17:00 | SC Dubina | |
trenér: Dalibor Matúš a Nikol Kubečková | |||
Mini přípravka (2017 a mladší, chlapci a dívky) |
Středa | 15:30 - 16:30 | SC Dubina |
trenér: Dušan Dudešek a Eliška Planková a Eliška Willmannnová a Nikol Kubečková | |||
Veteráni (1989) |
Středa | 19:00 - 20:30 | SŠT Dopravní |
trenér: Tomáš Matlenga a Tomáš Veltšmíd | |||
Ženy B (2004) |
Úterý | 19:30 - 21:00 | SC Dubina |
trenér: Irena Doleželová | |||
Junioři B (2005 - 2006) |
Pondělí | 18:30 - 20:00 | SŠT Dopravní |
Pátek | 19:00 - 20:30 | TJ Varenská | |
trenér: Jan Kocián a Erik Vykopal | |||
Dorostenci B (2005 - 2006) |
Pondělí | 18:30 - 20:00 | SŠT Dopravní |
Úterý | 16:30 - 18:00 | SC Dubina | |
Pátek | 19:00 - 20:30 | TJ Varenská | |
trenér: Jan Kocián a Erik Vykopal | |||
Starší žáci B (2007 - 2008) |
Pondělí | 18:30 - 20:00 | SŠT Dopravní |
Úterý | 16:30 - 18:00 | SC Dubina | |
trenér: Jan Kocián a Erik Vykopal |