Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V kategorii 'Nominace' vyšly tyto články:

Další stránky
12345>>
26.9.2012Nominace Tornáda a Hurikánu
27.9.2012Nominace starších žáků B na turnaj 29.9.2012
27.9.2012Nominace dorostenců B na ligový turnaj
9.10.2012Nominace přípravek na sobotu 13.10.
11.10.2012Nominace mladších žáků Panterů
11.10.2012Nominace dorostenců B na ligový turnaj
19.10.2012Nominace starších žáků B na neděli 21. října
22.10.2012Nominace mladších žáků Hurikánu a Tornáda na sobotu 27.10.2012
22.10.2012Nominace přípravek Tygříků na sobotu 27.10.2012
24.10.2012Nominace Panterů na neděli 28.10.2012
26.10.2012Nominace dorostenců B na ligový turnaj
30.10.2012Nominace elévů Aligátorů a Draků na víkend
7.11.2012Přípravky hrají 11.11 v Havířově
8.11.2012Nominace na sobotní turnaj dorostu B
8.11.2012Nominace starších žáku B na turnaj
13.11.2012Nominace mladších žáků Tornáda na sobotu 17.11.2012
15.11.2012Nominace Panterů na neděli 18.11.2012.
20.11.2012Nominace Aligátorů a Draků na víkend
28.11.2012Přípravky hrají 2.12 ve SH ZŠ Hradec n/M
29.11.2012Nominace starších žáků B
5.12.2012Nominace Aligátorů a Draků na víkend
11.12.2012Nominace přípravek na neděli 16.12
11.12.2012Nominace mladších žáků na sobotu 15.12
14.12.2012Nominace dorostenců B
2.1.2013Nominace elévů na sobotu 5.1
8.1.2013Nominace mladších žáků na víkend
9.1.2013Nominace přípravek na neděli 13.1
18.1.2013Nominace ml. žáků Panterů na sobotu
23.1.2013Nominace přípravek a elévů na sobotu
29.1.2013Nominace mladších žáků Tornáda a Hurikán
31.1.2013Rozpis tréninku na jarní prázdniny
5.2.2013Nominace přípravek na sobotu 9.2.2013
6.2.2013Informace pro juniorky k turnaji v Brně (10.2.2013)
7.2.2013Nominace - ml.žáci Panteři
12.2.2013Mladší žáci Panteři - nominace na 16.února 2013
12.2.2013Nominace mladších žáků Hurikán na sobotu 16.2
13.2.2013Nominace Aligátorů a Draků na neděli 17.2.2013
19.2.2013Nominace na páteční (22.2.2013) interní turnaj
19.2.2013Nominace mladších žáků Tornáda na neděli 24.2
26.2.2013Nominace přípravek na sobotu 2.3.2013
5.3.2013Nominace žákyň a elévek na sobotu 9.3
5.3.2013Nominace Aligátorů a Draků na neděli 10.3
7.3.2013Přestávkový program na sobotu a neděli.
12.3.2013Nominace přípravek na sobotu 16.3
13.3.2013Nominace mladších žáků Tornáda a Hurikán na neděli 17.3
3.4.2013Nominace Panterů na nedělní turnaj 7.4. v Kopřivnici
3.4.2013Nominace mladších žáků Tornáda a Hurikán na neděli 7.4.2013
3.4.2013Nominace přípravek na sobotu 6.4.2013
8.4.2013Nominace žákyň a elévek na sobotu 13.4
16.4.2013Nominace elévů na neděli 21.4.2013
Další stránky
12345>>

Zápasy

Sobota 27.2.2021
 
Ne 7.3.Vítkovice - Ostrava 17:00

Bleskovky

VSTUP DO KIS

Pro vstup do klubové informačního systému (KIS) z menu PRO ČLENY a dále vyberte z menu Sekce pro členy. Nebo klikněte ZDE
Pá 11.9.2020

11.9 zrušené tréninky

Z důvodu basketbalového turnaje na SC Dubina jsou zrušené všechny tréninky v pátek 11.9.2020
So 5.9.2020

Soustředění v Rožnově

Stále se můžete přihlásit na letní soustředění Vítkovic v Rožnově pod Radhostěm - poslední volná místa - více v článku ZDE
Po 8.6.2020

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Předvýběr.CZ Florbal MB 25 194:86 67
2. Vítkovice 24 209:118 61
3. Bohemians 26 201:132 53
4. Tatran Teka Střešovice 22 182:109 48
5. Chodov 26 170:149 48
6. Sparta 25 147:129 43
7. FBC ČPP Ostrava 24 137:130 42
8. Black Angels 25 154:170 37
9. Liberec 24 132:152 33
10. Česká Lípa 23 127:172 24
11. Sokoli Pardubice 25 133:210 19
12. FBŠ Hummel Hattrick Brno 25 95:144 18
13. Vinohrady 25 115:182 14
14. HU-FA Panthers Otrokovice 25 83:185 9

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2021 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.