Přestupové léto - Vítkovice

1. srpna 2009, CD

Prvním červencovým dnem se znovu otevřelo přestupové okno a tak i ve Vítkovicích, stejně jako ve všech ostatních týmech, dochází k hráčským přesunům a budování hráčských kádrů na blížící se sezonu 2009/2010. Pro naše věrné fanoušky přinášíme průběžně aktualizovaný článek, ve kterém se jako úplně první budou dovídat veškeré potvrzené změny v kádrech našich elitních kategorií. Aktuální k 5.8.

ODCHODY:

  Daniel FOLTA
   - ukončení aktivní kariéry, zdravotní důvody

  Tomáš SLADKÝ
   - přestup od UHC Waldkirch St.Gallen (Švýcarsko)
   - rozhovor: zde

  Michal PLAČEK
   - hostování 1.MVIL Hrabová

  Michal SMETANA
   - hostování Torpedo Pegres Havířov


PŘÍCHODY:

   Jiří JUHAŇÁK
   
- příchod na roční hostování z Havířova    
   - rozhovor: zde

  Turkka LEHTINEN
   - přestup z Salibandyseura Soittorasia (Finsko)
   - rozhovor: zde

  Tuomas MUSTAKALLIO
   - přestup z Koo-vee (Finsko)
   - rozhovor: zde

  Patrik JANEČKA
   - přestup z 1.MVIL Hrabová (změna hostování v přestup)

  Zdeněk ŽÁK
   - návrat z hostování v SK FBC ZP Agel Třinec

  Ondřej FÜHRER
   - návrat z hostování v SK FBC ZP Agel Třinec




ODCHODY:

  Gabriela RUMÍŠKOVÁ
   - přerušení aktivní kariéry

  Petra HALUZOVÁ
   - přerušení aktivní kariéry

  Nikola ČERNÁ
   - přestup do FbŠ Bohemians Praha

 

PŘÍCHODY:  

  Veronika VOBOŘILOVÁ
   - přestup z FBS Olomouc

  Hana SLÁDEČKOVÁ
   - hostování z SK P.E.M.A. BCC Opava
   - rozhovor: zde.

  Eva SLÁDEČKOVÁ
   - hostování z SK P.E.M.A. BCC Opava
   - rozhovor:
zde.

  Michaela KUZMÍKOVÁ
   - obnovení aktivní kariéry

  Tamara HAŠOVÁ
   - přestup z FBC Pitbullky Lipník (změna hostování v přestup)
   - rozhovor:
zde.

 

ODCHODY:

PŘÍCHODY:

  David MATÚŠ
    - přestup z FbC Orel Lichnov

  Lukáš VÁVRA
    - přestup z FbC Orel Lichnov

  Jan JASTŘEMBSKÝ
    - hostování z 1.MVIL Hrabová


 

 
 

Zápasy

Neděle 9.8.2020
 
Ne 13.9.Hattrick Brno - Vítkovice 17:00
Pá 18.9.Chodov - Vítkovice  

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Vítkovice 0 0:0 0
2. Vinohrady 0 0:0 0
3. Sokoli Pardubice 0 0:0 0
4. Předvýběr.CZ Florbal MB 0 0:0 0
5. HU-FA Panthers Otrokovice 0 0:0 0
6. Bohemians 0 0:0 0
7. FBŠ Hummel Hattrick Brno 0 0:0 0
8. FBC ČPP Ostrava 0 0:0 0
9. Liberec 0 0:0 0
10. Česká Lípa 0 0:0 0
11. Chodov 0 0:0 0
12. Black Angels 0 0:0 0
13. Sparta 0 0:0 0
14. Tatran Teka Střešovice 0 0:0 0

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2020 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.