Autogramiáda hráčů Vítkovic

24. srpna 2009, CD

O víkendu si můžete přijít pro podpis svého oblíbeného hráče, vyfotit se s ním, popř. s pohárem pro mistra ČR ve florbale. V Shopping Parku se objeví Daniel Folta, Turkka Lehtinen, Jiří Juhaňák, Martin Vladař a další vítkovičtí hráči.

 

O víkendu proběhne v Avion Shopping Parku v Ostravě akce "Veletrh zájmových kroužků". V rámci velké akce snažící se upoutat pozornost dítek k tomu či onomu sportu, vybrat si tu správnou zábavu, si budou moci malí zájemci o florbal, konkrétně tedy o florbal ve Vítkovicích, prohlédnout nové dresy Vítkovic na nadcházející sezonu, osahat medaile za 1.místo v loňské extralize, potěžkat pohár pro mistra ČR, připomenout si krásné okamžiky z letošního finále a prohlédnout si i další upomínkové předměty. Od nové série kartiček přes fotky ze sezóny po plakáty, atd.

      V sobotu i v neděli v 16hodin se pak bude konat autogramiáda hráčů A-týmu. Účast přislíbili prakticky všichni hráči, včetně legendy Daniel Folty, posily z Havířova pro novou sezonu Jiřího Juhaňáka či finského bleska Turkky Lehtinena.

      Akce probíhá od rána přibližně do 18 hodin v sobotu 29.srpna a v neděli 30.srpna.

 
 

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2020 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.