LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ pro hráče Vítkovic

3. května 2010, CD

Letní soustředění klubu 1. SC WOOW Vítkovice proběhne opět v již tradičním prostřední sportovního areálu v Bystřici nad Olší a to v termínech 3.-10. července 2010 pro nejmladší a 10.-17. července 2010 pro starší kategorie kluků a ženské kategorie (od starších žáků výše a ženská kategorie).

 

SOUSTŘEDĚNÍ

1. SC WOOW Vítkovice

 

 

 

 

>>>                                    SOUSTŘEDĚNÍ                                                         <<<

 

Místo:                                    Sportovní areál Bystřice nad Olší

Datum:                       1. TURNUS: 3.7. – 10.7.2010

                                               - přípravka, elévové, mladší žáci, ročníkově 1998 a mladší

                                   2.TURNUS: 10.7.-17.7.2010

                                               - starší žáci, dorostenci, junioři, ženská složka

Ubytování:                  na lůžkách, základní škola přilehlá

sportovnímu areálu

Strava:                                    plná penze + svačiny, pitný režim zajištěn

 

Přihláška na soustředění 2010 ke stáhnutí : zde.

 
 

SEZNAM AKTUÁLNĚ PŘIHLÁŠENÝCH NA PRVNÍ TURNUS:

1 Andris Lukáš
2 Benčík Pavel
3 Čikl Matěj
4 Dohnal Vojtěch
5 Filipčík Jan
6 Gattnar Rostislav
7 Guldan Michal
8 Hranický Jan
9 Huvar Adam
10 Chodura Aleš
11 Jedlovec Daniel
12 Jordán Tomáš
13 Klus Maxim
14 Kořistka Vojtěch
15 Krepčík Martin
16 Krepčík Michal
17 Kubečková Michaela
18 Kubečková Nikol
19 Kusý Kristián
20 Martonik Jakub
21 Muroň Matěj
22 Novosad Roman
23 Ocelka Kryštof
24 Odrobiňák David
25 Ohanka Matěj
26 Omacht Dan
27 Pavelek David
28 Pilát Ondřej
29 Přeček Dalibor
30 Puchalka Jan
31 Raňanský Filip
32 Říha Petr
33 Sobek Dennis
34 Šimečka Matěj
35 Šustr Jan
36 Valčík Miroslav
37 Vojtal Daniel
38 Zeman Radek
39 Žmolík Hynek
40 Zerzoň Štěpán

41 Hoffmann Jaromír
42 Filipčík Jan
43 Křižka Damián

 

SEZNAM AKTUÁLNĚ PŘIHLÁŠENÝCH NA DRUHÝ TURNUS:

1 Adamík Jan
2 Foltinek Richard
3 Fousek Adam
4 Gazurová Kristýna
5 Haunerová Romana
6 Hlaváčová Irena
7 Holek Filip
8 Holušová Marie
9 Kania Kryštof
10 Kociánová Klára
11 Kodedová Klára
12 Kostolány Štěpán
13 Kubíková Martina
14 Levinger Ondřej
15 Marková Adéla
16 Matúška Martin
17 Mazancová Michelle
18 Miksová Lucie
19 Musilová Katka
20 Nováčková Kateřina
21 Oborák Roman
22 Piskoř Martin
23 Suchanec Dominik
24 Šrotová Lucie
25 Vaňhara Martin
26 Voláková Tereza
27 Bräuer Marek
28 Enenkelová Veronika
29 Šulejová Markéta
30 Družkovský Robin
31 Rojek Jakub

32 Pieter Dominik
33 Adam Dominik
34 Martiník David
35 Malinová Nikol
36 Beran Dominik
37 Krupička Lukáš
 
 

Zápasy

Pátek 14.9.2018
 
Pá 28.9.Vítkovice - TJ SKV 18:00
Ne 30.9.Otrokovice - Vítkovice 18:00

Bleskovky

Trénink ml. žáků 21.9.

V pátek 21. září proběhne trénink mladších žáků od 14:30 do 15:30.
Út 18.9.

Tréninky ve středu 26.9

Ve středu 26.9. se v SC Dubina nebudou konat tréninky se začátkem před 18:00 (tréninky od 18:00 platí dle rozvrhu). Důvodem je futsalový turnaj cizího nájemce.
Po 17.9.

Přípravka

V pátek 14.9. proběhne trénink přípravky za příznivého počasí venku - sraz na hale ve 14:45.
St 12.9.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Sparta 5 30:20 13
2. Chodov 4 39:17 12
3. Ml. Boleslav 5 36:21 11
4. Tatran Teka Střešovice 4 26:15 10
5. Vítkovice 5 32:21 9
6. Liberec 4 23:25 8
7. Ostrava 4 27:23 6
8. Bohemians 5 26:29 6
9. Otrokovice 5 23:22 5
10. Znojmo 5 22:35 4
11. Pardubice 3 11:15 3
12. Česká Lípa 5 18:25 3
13. Vinohrady 5 20:37 3
14. Bulldogs Brno 5 15:43 3

Partneři

Město Ostrava Tempish MS kraj DAV Floorball player
Copyright © 2018 1. SC Vítkovice Oxdog & eSports.cz, s.r.o.