Dorostenci a junioři - ”jízdní řád” květen, červen 2010

7. května 2010, Redakce

Program přípravy dorostenců A a juniorů na měsíce květen a červen 2010 včetně nominací obou týmů.

DOROSTENCI A:
fyzická příprava vždy v úterý, sraz 16:00 na ZŠ Ukrajinské v Porubě. Věci na běhání (na tartan) s sebou!
K účasti na přípravě jakožto i ke konečné fyzické připravenosti se bude přihlížet při tvorbě týmů na novou sezonu..
Omluvenky Radimu Sedlákovi.

Zúčastnění hráči:
Michalík Patrik, Zbořil Adam, Gruner Dennis, Bräuer Marek, Krupička Lukáš, Vaňhara Martin, Graca Matěj, Martiník David, Bulhart Radim, Družkovský Robin, Garlík Antonín, Lupták Dominik, Dujsík Daniel, Damjanov Nikola, Pieter Dominik, Oborák Roman, Čépe Martin

JUNIOŘI:
po dobu měsíce května odpočinek, regenerace po sezoně, plán letní přípravy bude upřesněn.

Zúčastnění hráči:
Šmída Marek, Sedlák Jan, Zezulka David, Jankulár Petr, Matúš David, Matějčík Marek, Veltšmíd Lukáš, Ohanka Ondřej, Kasinec Tomáš, Zahořanský David, Beran Dominik, Rybák Jan, Hubálek Jakub, Rojek Jakub, Horkel Lukáš, Krištof Marek
 
 

Zápasy

Sobota 16.2.2019
 
Ne 24.2.Vítkovice - Tatran  

Bleskovky

Brankáři, POZOR!

Z důvodu nepřítomnosti Lukáše Součka NEPROBĚHNE v úterý 5.2. na Dubině trénink brankářů!
Po 4.2.

Trénink st. žáků 31.1.

Ve čtvrtek 31. ledna se z důvodu zápasu starších žáků A v Kopřivnici nebude konat jejich trénink.
St 30.1.

V pátek bez tréninků

V pátek 25.1. 2019 se na Dubině neuskuteční žádné tréninky.
St 23.1.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Sparta 25 158:91 62
2. Chodov 25 188:108 59
3. Ml. Boleslav 24 171:90 58
4. Vítkovice 23 174:102 51
5. Ostrava 24 126:113 36
6. Liberec 25 134:141 35
7. Tatran Teka Střešovice 19 116:67 34
8. Otrokovice 24 119:113 32
9. Bohemians 23 121:132 32
10. Česká Lípa 24 116:157 22
11. Vinohrady 19 70:125 20
12. Bulldogs Brno 24 87:171 19
13. Pardubice 25 107:173 17
14. Znojmo 25 103:179 14

Partneři

Město Ostrava Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2019 1. SC Vítkovice Oxdog & eSports.cz, s.r.o.