Začalová se vrátila a rozhoduje zápasy

23. ledna 2006, CD

Po vleklých problémech s kolenem se do sestavy Vítkovic vrátila Michaela Začalová a má velký podíl na vítězství nad Jičínem.

Od nového roku se v sestavě Vítkovic s číslem 17 opět objevuje zkušená Michaela Začalová.

Po vleklých zraněních kolene se dokázala vrátit ve skvělé formě. Ve svém druhém zápase proti Lhokamo Praha vstřelila dvě branky a výrazně pomohla Vítkovicím k vétězství 4:2

V sobotním utkání s FBK Jičín stanovila konečný výsledek 5:4 necelé tři minuty před koncem. Vítkovice si nechaly vzít tříbrankové náskok a za stavu 4:1 polevily. To se jim vymstilo a v 50.minutě vyrovnala jičínská kapitánka Petrgálová. Na začátku poslední tříminutovky se ale po přihrávce další velezkušené hráčky Moniky Laukové trefila Začalová a zajistila pro svůj tým další vítězství.