Pohár České pojišťovny: Vítkovice prošly již do semifinále!!!

23. listopadu 2011, CD

Hattrick Brno doma sice zkosil Remedicum, na další ostravský celek si už ale nepřišel. Vítkovice zopakovaly vítězství z posledního extraligového kola v Liberci 7:3 a jsou již mezi nejlepšími čtyřmi!

Čtvrtfinále Poháru České pojišťovny mezi Hattrickem Brno a Vítkovice patřilo Martinu Tokošovi, který byl ze sedmi gólů u šesti. Ze základní sestavy do Brna neodcestoval Kološ, Hubálek a Polášek, na lavičce tým dirigoval trenér Gurkovský.

Vítkovice sice prohrávaly po brance Hlaváčka z deváté minuty, Martin Tokoš ale dvěmi brankami skóre otočil. Hattrick bojoval, do konce třetiny vyrovnal domácí špílmachr Hauser a ve 28.minutě jej poslal opět do vedení Houbal, pak už se ale trefovaly jen Vítkovice. Tokoš připravil gól pro Zdeňka Žáka a ještě do konce druhé třetiny šly Vítkovice do vedení zásluhou Patrika Suchánka.

Zlom utkání přišel na začátku poslední periody. Hned po 24 vteřinách se parádně trefil Lukáš Hájek a za minutu zkompletoval po spolupráci s Žákem Martin Tokoš. Poslední zásah si připsal v 50.minutě Patrik Suchánek a svou druhou brankou v zápase uzavřel střelecký účet tohoto čtvrtfinále.

Do semifinále se kromě Vítkovic již probojoval pražský Chodov. Poslední dva semifinalisté vzejdou z duelů Sparta-Mladá Boleslav (23.11.) a Otrokovice-Brno (24.11.). Los semifinále proběhne v úterý 29.11.

FBŠ Hattrick Brno - 1. SC WOOW Vítkovice  3:7 (2:2, 1:2, 0:3)
branky (asistence): 08:03 Jan Hlaváček (Lukáš Koutník), 15:30 David Hauser (Jaromír Lazor), 27:36 Roman Houbal (Lukáš Koutník) - 09:49 Martin Tokoš (Jan Jelínek), 14:14 Martin Tokoš (Zdeněk Žák), 29:19 Zdeněk Žák (Martin Tokoš), 34:11 Patrik Suchánek (Jan Jelínek), 40:24 Lukáš Hájek (Martin Tokoš), 41:33 Martin Tokoš (Zdeněk Žák), 49:58 Patrik Suchánek (Martin Tokoš)