2. výběrový trénink dorostenců

5. ledna 2010,

Na druhý výběrový trénink dorostenců byla nominována také šestice vítkovických hráčů Jankulár Pe., Matějčík, Matúš, Sedlák, Veltšmíd a Zezulka.

Datum konání:            pátek 15.1.2010

Místo konání:              Městská sportovní hala Dubina Ostrava

                                   Horní 120, Ostrava Dubina

Sraz:                           17:15 hod. před halou

 

NOMINACE

1. SC WOOW Vítkovice

Jankulár

Petr

1. SC WOOW Vítkovice

Matějčík

Marek

1. SC WOOW Vítkovice

Matúš

David

1. SC WOOW Vítkovice

Sedlák

Jan

1. SC WOOW Vítkovice

Veltšmíd

Lukáš

1. SC WOOW Vítkovice

Zezulka

David

FbC BD STAV Frýdek-Místek

Gřunděl

Vojtěch

FBC BiX Ostrava

Gurkovský

Václav

FBC BiX Ostrava

Holman

Ondřej

FBC BiX Ostrava

Kašpar

Petr

FBC BiX Ostrava

Kolář

David

FBC BiX Ostrava

Kozar

Michal

FBC BiX Ostrava

Šimíček

Patrik

FBC Vikings Kopřivnice

Klemens

Tadeáš

FBC Vikings Kopřivnice

Lichnovský

Adam

FBC Vikings Kopřivnice

Koval

Tomáš

FBC Vikings Kopřivnice

Kahánek

Matěj

FBC Vikings Kopřivnice

Mach

Jakub

MVIL Ostrava

Ebel

Tomáš

MVIL Ostrava

Hájek

Lukáš

MVIL Ostrava

Rataj

Jakub

Torpedo Havířov

Hrabovský

Jakub

Torpedo Havířov

Mattivi

David

Torpedo Havířov

Mertha

Gabriel

 
 

Zápasy

Neděle 4.12.2022
 
St 7.12.Aligators Šitbořice - Vítkovice 20:00
Ne 11.12.Karlovy Vary - Vítkovice 18:00

Bleskovky

7. 12. bez tréninků

Ve středu 7. 12. se nebude konat brankářský trénink od 17:30 - 18:30 z důvodu pohárových zápasů mužů a žen
Pá 2.12.

Brankáři bez tréninků

V následujících dvou týdnech, tedy 16. a 23. listopadu se brankářské tréninky neuskuteční z důvodu zápasů a tréninků elitních týmů
Čt 10.11.

Minipřipravka

Ve středu 26.10.2022 je zrušen trénink minipřípravky
Čt 20.10.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Tatran Střešovice 13 115:37 39
2. Vítkovice 13 117:56 30
3. Předvýběr.CZ Florbal MB 12 93:50 29
4. Bohemians 13 119:97 27
5. Sparta 14 78:69 27
6. Chodov 13 91:59 24
7. Black Angels 13 75:88 17
8. Liberec 12 67:92 17
9. Česká Lípa 13 87:97 13
10. Vinohrady 13 72:92 12
11. Ostrava 13 67:87 12
12. Sokoli Pardubice 13 63:97 10
13. PSG PANTHERS OTROKOVICE 13 60:98 8
14. FB Hurrican Karlovy Vary 11 43:134 5

Partneři

Město Ostrava Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2022 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.
Nastavení cookies