Czech Open: rozpis zápasů

5. srpna 2012, CD

Je znám rozpis zápasů na letošním jubilejním 20.ročníku turnaje Czech Open. Muži začínají s Wilerem, ženy s Burgdorfem. Jako první vkročí do turnaje ženy v neelitní kategorii proti Hamburgu.

 

Rozpis vítkovických zápasů v základních skupinách na Czech Openu 2012: 

16.08.

8:20 ČVUT Ženy 1. SC WOOW Vítkovice CZE  x  ETV Hamburg Selection GER
16.08. 9:40 Vršovice Junioři 1. SC WOOW Vítkovice CZE  x  x3m team SSK Future CZE
16.08. 12:00 Podvinný Mlýn Muži Elita 1. SC WOOW Vítkovice CZE  x  SV Wiler-Ersigen SUI
16.08. 12:00 Jižní Sportovní Ženy Elita 1. SC WOOW Vítkovice CZE  x  Burgdorf Wizards SUI
16.08. 12:40 Vršovice Junioři Technik Navashino RUS  x  1. SC WOOW Vítkovice CZE
16.08. 12:40 ČVUT Ženy Ovocné Báze CZE  x  1. SC WOOW Vítkovice CZE
16.08. 14:00 Zelený pruh Mustang 1. SC WOOW Vítkovice Mustang CZE  x  USV Saalebiber Halle GER
16.08. 16:00 Zelený pruh Mustang Wizards DDM Praha 10 CZE  x  1. SC WOOW Vítkovice Mustang CZE
16.08. 17:00 Vinohrady Muži Elita Tapanilan Erä FIN  x  1. SC WOOW Vítkovice CZE
16.08. 17:00 Jižní Sportovní Ženy Elita Herbadent SJM Praha 11 CZE  x  1. SC WOOW Vítkovice CZE
17.08. 8:40 Děkanka Mustang Olofströms IBK SWE  x  1. SC WOOW Vítkovice Mustang CZE
17.08. 9:20 ČVUT Ženy FBK Jičín CZE  x  1. SC WOOW Vítkovice CZE
17.08. 9:40 Vinohrady Muži Elita Torpedo Havířov CZE  x  1. SC WOOW Vítkovice CZE
17.08. 10:40 Tatran Ženy Elita Sportlife KIBK  SWE  x  1. SC WOOW Vítkovice CZE
17.08. 13:40 Hamr III  Junioři itelligence Bulldogs Brno CZE  x  1. SC WOOW Vítkovice CZE
 
 

Zápasy

Sobota 14.9.2019
 
Ne 22.9.Liberec - Vítkovice 18:00
Pá 27.9.Vítkovice - Ostrava 19:00

Bleskovky

Starší B a dorostenci B

V úterý 3. září se neuskuteční trénink starších žáků B a dorostenců B.
Po 2.9.

Tréninky v pátek 6.9.

V pátek 6. září neproběhnou v SC Dubina žádné vítkovické tréninky (basketbalový turnaj)
Po 2.9.

Hráčky ročníku 2003-04

Všechny hráčky ročníků 2003 a 2004 ať se dostaví v úterý 3.9.2019 na trénink dorostenek v 17:15 na SC Dubina
Čt 29.8.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Vítkovice 1 13:3 3
2. Chodov 1 13:5 3
3. Bohemians 1 8:4 3
4. Sparta 1 3:1 3
5. Tatran Teka Střešovice 1 5:4 3
6. Liberec 1 4:3 3
7. Vinohrady 0 0:0 0
8. Ml. Boleslav 0 0:0 0
9. Česká Lípa 1 4:5 0
10. FBC ČPP Ostrava 1 3:4 0
11. HU-FA Panthers Otrokovice 1 1:3 0
12. Black Angels 1 4:8 0
13. FBŠ Hummel Hattrick Brno 1 5:13 0
14. Sokoli Pardubice 1 3:13 0

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2019 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.