INFORMACE PRO ŽENY OHLEDNĚ SOUSTŘEDĚNÍ

21. srpna 2012, redakce

Důležité info v článku.

Průběh soustředění

Čtvrtek 23.8.

- 16:30 odjezd od Domu kultury Vítkovice (zastávka Krajský úřad)

- příjezd na místo, večeře

 

Pátek 24.8.

- snídaně, trénink 8:30 – 10:00, oběd, trénink 14:30 – 16:00, večerní výklus a sportovní aktivita, večeře

 

Sobota 25.8.

- snídaně, trénink 8:30 – 10:00, oběd, trénink 14:30 – 16:00, večerní team-buldingová aktivita (opékání u ohně a různé hry)

 

Neděle 26.8.

- snídaně, trénink 8:30 – 10:00, oběd, trénink 14:30 – 16:00, odjezd cca 17:00 (návrat do Ostravy po sedmé hodině)

Seznam hráček: Lenka Kubíčková, Anna Meichsnerová, Hana Ranochová, Kamila Paloncyová, Tereza Voláková, Veronika Vobořilová, Alena Novakovská, Zuzana Vašíčková, Silvie Kovalská, Zuzana Halfarová, Petra Mandátová, Anna Niemcová, Martina Bernardová, Kateřina Quittková, Hana Sládečková, Denisa Ferenčíková, Andrea Pastušková, Ivana Šupáková, Klára Kociánová, Lucie Šrotová, Denisa Ratajová, Tamara Hašová, Sylva Gaidová, Monika Léblová, Nikol Vinklerová

 

DŮLEŽITÉ:

- všechny s sebou bezpodmínečně – modrou sadu dresů včetně kraťas! Teplákovku OXDOG, tričko a kraťasy OXDOG(černé)! Během soustředění bude probíhat několik různých focení!

 

 Za podporu s dopravou na soustředění děkujeme dopravní společnosti Zbyněk Stříbrný.

 
 

Zápasy

Sobota 14.9.2019
 
Ne 22.9.Liberec - Vítkovice 18:00
Pá 27.9.Vítkovice - Ostrava 19:00

Bleskovky

Starší B a dorostenci B

V úterý 3. září se neuskuteční trénink starších žáků B a dorostenců B.
Po 2.9.

Tréninky v pátek 6.9.

V pátek 6. září neproběhnou v SC Dubina žádné vítkovické tréninky (basketbalový turnaj)
Po 2.9.

Hráčky ročníku 2003-04

Všechny hráčky ročníků 2003 a 2004 ať se dostaví v úterý 3.9.2019 na trénink dorostenek v 17:15 na SC Dubina
Čt 29.8.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Vítkovice 1 13:3 3
2. Chodov 1 13:5 3
3. Bohemians 1 8:4 3
4. Sparta 1 3:1 3
5. Tatran Teka Střešovice 1 5:4 3
6. Liberec 1 4:3 3
7. Vinohrady 0 0:0 0
8. Ml. Boleslav 0 0:0 0
9. Česká Lípa 1 4:5 0
10. FBC ČPP Ostrava 1 3:4 0
11. HU-FA Panthers Otrokovice 1 1:3 0
12. Black Angels 1 4:8 0
13. FBŠ Hummel Hattrick Brno 1 5:13 0
14. Sokoli Pardubice 1 3:13 0

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2019 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.