ORGANIZACE MLÁDEŽNICKÝCH KATEGORIÍ DÍVEK PRO NADCHÁZEJÍCÍ SEZONU

21. srpna 2012, trenéři

V článku naleznete informace a rozdělení pro nadcházející sezonu u kategorií juniorek, dorostenek a žákyň. Na sezonu se již těšíme!

ORGANIZACE MLÁDEŽNICKÝCH KATEGORIÍ DÍVEK PRO NADCHÁZEJÍCÍ SEZONU:

Tréninky začínají od pondělí 3.9.2012.

Nábor nových hráček začátečnic probíhá neustále (nabíráme ročníky narození 96 a mladší, u hráček starších ročníků požadujeme již dřívější zkušenosti s hrou). V případě zájmu kontaktujte sekretáře klubu pana Pavla Palatu 724789160, pavel.palata@seznam.cz, nebo některého z níže uvedených trenérů u kategorií.

 

JUNIORSKÁ SKUPINA:

- tréninky:          úterý 17:00 – 18:00 MSH Dubina

                        středa 18:00 – 19:00 MSH Dubina

                        pátek 17:30 – 19:00 SOŠ Dopravní (malá tělocvična)

- tréninková juniorská skupina obsahuje tyto hráčky: Gazurová Kristýna, Hendrychová Edita, Holušová Karla, Hrubá Lucie, Martiníková Lucie, Miksová Lucie, Naňáková Nikol, Olivková Barbora, Pinkavová Kateřina, Přezvěcká Lucie, Ranochová Hana, Slavíková Tereza, Svobodová Lada, Tománková Tereza, Vinklerová Nikol, Vývodová Veronika, (Paloncyová Kamila) 

- trenéři: Jiří Velecký, Dušan Dudešek (kontakt: j.velecky@seznam.cz, 734640457)

 

DOROSTENECKÁ SKUPINA:

- tréninky:          pondělí 17:30 – 19:00 SOŠ Dopravní

                         středa 17:30 – 19:00 SPŠ Jízdárenská (BASTRO)

                         pátek 17:30 – 19:00 SOŠ Dopravní (malá tělocvična)

- tréninková dorostenecká skupina obsahuje tyto hráčky: Hanzesová Michaela, Hložanková Petra, Kodedová Klára, Kotzurová Denisa, Kratochvílová Hana, Křížkovská Michaela, Marková Adéla, Martináková Natálie, Michalíková Lucie, Mikulová Tereza, Peterková Kateřina, Pížová Adéla, Pokludová Jana, Salíková Markéta, Sodzavičná Karolína, Urbánková Jana, Zemanová Tereza (Jakubcová Barbora se domluví s trenérem)

- trenér: Jaromír Veselý (kontakt: jvesely@email.cz, 608839607) 

SKUPINA ŽÁKYŇ

- tréninky:          úterý 16:00 – 17:00 tělocvična v areálu Čapkovy sokolovny

                         pátek 16:00 – 17:00 tělocvična v areálu Čapkovy sokolovny

                               (v tělocvičně Čapkovy sokolovny probíhají tréninky do ukončení rekonstrukce tělocvičny na DDM Ostrčilova)

- Tréninková skupina žákyň obsahuje všechny hráčky dosud navštěvující tuto skupinu v uplynulém roce, které nebyly již věkově přeřazeny do skupiny dorostenek (viz. seznam dorostenek výše)

- trenér: Romana Haunerová, Veronika Vobořilová (HaunerovaR@seznam.cz, xvv@seznam.cz ) 

 

V případě nejasností ihned kontaktujte trenéry. Nové hráčky rádi přivítáme!

 
 

Zápasy

Sobota 14.9.2019
 
Ne 22.9.Liberec - Vítkovice 18:00
Pá 27.9.Vítkovice - Ostrava 19:00

Bleskovky

Starší B a dorostenci B

V úterý 3. září se neuskuteční trénink starších žáků B a dorostenců B.
Po 2.9.

Tréninky v pátek 6.9.

V pátek 6. září neproběhnou v SC Dubina žádné vítkovické tréninky (basketbalový turnaj)
Po 2.9.

Hráčky ročníku 2003-04

Všechny hráčky ročníků 2003 a 2004 ať se dostaví v úterý 3.9.2019 na trénink dorostenek v 17:15 na SC Dubina
Čt 29.8.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Vítkovice 1 13:3 3
2. Chodov 1 13:5 3
3. Bohemians 1 8:4 3
4. Sparta 1 3:1 3
5. Tatran Teka Střešovice 1 5:4 3
6. Liberec 1 4:3 3
7. Vinohrady 0 0:0 0
8. Ml. Boleslav 0 0:0 0
9. Česká Lípa 1 4:5 0
10. FBC ČPP Ostrava 1 3:4 0
11. HU-FA Panthers Otrokovice 1 1:3 0
12. Black Angels 1 4:8 0
13. FBŠ Hummel Hattrick Brno 1 5:13 0
14. Sokoli Pardubice 1 3:13 0

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2019 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.