Rozdělení elévů a mladších žáků na sezónu 2012/2013

30. srpna 2012, redakce

Vzhledem k tomu, že se pomalu blíží září a začátek nové sezóny, tak vám zveřejňujeme rozdělení do tréninkových skupin na příští sezónu. V tréninkových skupinách oproti konci minulé sezóny dojde k minimálním změnám. Kluci věkem mladší žáci (00,01), kteří trénovali koncem sezóny se staršími žáky B, tak jsou do téhle skupiny zařazeni i od září. Prosím, přečtěte si celý článek pozorně, můžete se totiž najít ve více skupinách.

V září bude probíhat nábor hráčů a v rozdělení do skupin může dojít ještě ke změnám!!

 

 

ZDE si stáhněte rozdělení do kategorii v exel souboru.

 

 

Mladší žáci Tornádo a Hurikán (pondělí 16:00-17:00, středa 16:00-17:00): 

Vít Mazurek, Jonáš Pokorný, Robert Jankovský, Karel Skupník, Jan Lacina, Hynek Žmolík, Radek Zeman, Vladimír Korta, Daniel Omacht, Vojtěch Renz, Matěj Ohanka, Martin Hořčica(jen v pondělí),  Nikol Kubečková, Martin Kováčech, Miroslav Valčík, David Odrobiňák, David Bruzek, Jakub Neděla, Vojtěch Trávinský, Vilém Planka, Eduard Csölle, Dominik Slanina(jen pondělí), Radim Valigůra(jen v pondělí),  Vojtěch Blahut, Michaela Kubečková,  Dalibor Vrtaník, Michal Hložanka(jen středa)Matyáš Gryz(jen středa), Adam Choma(jen středa),  

 

Do skupiny Starších žáků A byli zařazení tito hráči věkem mladších žáků a elévů(pondělí 17:00-18:30 čtvrtek 17:00-18:30):

Štěpán Zerzoň, Vojtěch Müller, Matěj Šimečka, Jan Hranický, Jan Kratochvíl, Kryštof Malina, Daniel Sekula, Daniel Lademberger , Tomáš Pavliska , Ondřej Čech, Bruno Stoček, Matěj Pála, Rostislav Gattnar, Jan Kocourek, Radim Valigůra(v pondělí i čtvrtek), Jan Rodovský(jen ve čtvrtek), Martin Hořčica(jen ve čtvrtek),Vilém Planka(jen v pondělí), Daniel Pospíšilík( jen ve čtvrtek)

 

Speciální kondiční trénink pro starší žáky(úterý 15:30-16:30 SŠ Dopravní) platí i pro tyto hráče mladších žáků a elévů: Jan Hranický, Jan Kratochvíl, Kryštof Malina, Daniel Sekula, Daniel Lademberger , Tomáš Pavliska , Ondřej Čech, Bruno Stoček, Matěj Pála, Rostislav Gattnar, Jan Kocourek, Vojtěch Renz, Matěj Ohanka, Eduard Csölle,Vojtěch Trávinský 

 

Speciální trénink na rozvoj individuální techniky(pátek 16:15-17:30)pro starší žáky A platí i pro tyhle hráče: Buganský Martin, Adam Gabor, Sova Petr

 

Elévové Aligátoři a Draci(pondělí 16:00-17:00,úterý 17:00-18:00,čtvrtek 17:00-18:00):

Michal Mikulík, Simona Pytlíková, Aleš Rataj, Matyáš Gryz , Adam Choma, Martin Buganský, Jan Rodovský(jen v pondělí a úterý), Daniel Pospíšilík(jen v pondělí a úterý), Michal Šubert, Filip Šubert, Adam, Jan Puchalka, Kristína Pecnová, Ondřej Gazda, Vojtěch Bílek, Adam Zoubek, Jan Slaběňák, Michal Hložanka(jen pondělí) , Marek Honyš, Martin Gattnar  , Filip Juříček, Adam Zubek , Jakub Galia, Vojtěch Valigůra, Jakub Folta, Adam Gábor, Matěj Šmerda, Dominik Slanina(jen čtvrtek), Vojtěch Blahut(jen ve čtvrtek)

 

Přípravka Lvíčata(úterý 16:00-17:00, pátek 15:00-16:15):

Sabina Musialová, Dominik Vinarek, Tomáš Kubíček, Petr Sova , Ondřej Gába, Ondřej Jankovský, Filip Novotný, Jan Bura, Daniel Kleibert, Šimon Lanský, Barča Juříčková, Kryštof Minarík, Lukáš Smažák, Matěj Zástřešek, Tomáš Foltýn, David Krejčířik Michal Šubert(jen v úterý), Filip Šubert(jen v úterý), Michal Hložanka(jen pátek)

Tato skupina bude doplněna náborem hráčů.

 

Přípravka Tygříci(středa 15:00-16:00, pátek 14:00-15:00):

Lukáš Gengela, Ondřej Stuchlík, Vojtěch Galia, Jiří Pudich, Patrik Rohel, Sebastián Laník, Dokoupil, Lukáš Slabý, Tomáš Konečný, Vojtěch Pražák

Do téhle skupiny bude proveden nábor hráčů.

 

Speciální brankářský trénink(pátek 16:30-17:30):

Chodit na něj můžou všichni brankáři.

 

Kdo se nenašel v seznamu, ať se ozve Rosťovi Kohútovi.

 

 

 
 

Zápasy

Sobota 14.9.2019
 
Ne 22.9.Liberec - Vítkovice 18:00
Pá 27.9.Vítkovice - Ostrava 19:00

Bleskovky

Starší B a dorostenci B

V úterý 3. září se neuskuteční trénink starších žáků B a dorostenců B.
Po 2.9.

Tréninky v pátek 6.9.

V pátek 6. září neproběhnou v SC Dubina žádné vítkovické tréninky (basketbalový turnaj)
Po 2.9.

Hráčky ročníku 2003-04

Všechny hráčky ročníků 2003 a 2004 ať se dostaví v úterý 3.9.2019 na trénink dorostenek v 17:15 na SC Dubina
Čt 29.8.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Vítkovice 1 13:3 3
2. Chodov 1 13:5 3
3. Bohemians 1 8:4 3
4. Sparta 1 3:1 3
5. Tatran Teka Střešovice 1 5:4 3
6. Liberec 1 4:3 3
7. Vinohrady 0 0:0 0
8. Ml. Boleslav 0 0:0 0
9. Česká Lípa 1 4:5 0
10. FBC ČPP Ostrava 1 3:4 0
11. HU-FA Panthers Otrokovice 1 1:3 0
12. Black Angels 1 4:8 0
13. FBŠ Hummel Hattrick Brno 1 5:13 0
14. Sokoli Pardubice 1 3:13 0

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2019 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.