Rozdělení starších žáků do tréninkových skupin

26. srpna 2012, sr

Přinášíme rozdělení starších žáků do tréninkových skupin.

Kdo se nenajde v žádné ze skupin, tak ať se ozve Rosťovi Kohútovi (733 326 383, kohut.rosta@email.cz).  Rozdělení do skupin není ještě konečné. Může dojit k přesunu hráčů ze skupiny Starších žáků B do skupiny Dorostenců B, případně i do skupiny starších žáků A.

Starší žáci A mají spojené tréninky s vybranými mladšími žáky a elévy(více Info  ZDE).

Kdo se nenašel v seznamu, ať se ozve Rosťovi Kohútovi (733 326 383, kohut.rosta@mail.cz)

Tréninky:

Starší žáci A:   
  pondělí 17:00-18:30 SC Dubina,     
  úterý 15:30-16:30 SŠ Dopravní,    
  čtvrtek 17:00-18:30 SC Dubina,       
  pátek 16:15-17:30 SC Dubina

Starší žáci B:    
  pondělí 17:00-18:30,    
  pátek 17:30-18:30 SC Dubina

Starší žáci A

Michal Dymáček  - Brankář

Jakub Lukáč

Martin Děček

Adam Obertan

Jakub Smrčka

Václav Jurdzin

Adam Huvar               

Krištof Šimíček                   

 

Trenér

Otto Sklenovský

 Václav Pála

 

Starší žáci B

Roman Novosad - Brankář

Daniel Jedlovec - Brankář

Matyáš Podešva - Brankář

Damián Křížka

Vojtěch Kořístka

Michal Guldan

Filip Sokol

Petr Říha

Tomáš Jordán

Ondřej Suchanec

Michal Liška

Dalibor Přeček

Benedikt Vítek

Matěj Krafčík

Maxim Klus

Dalibor Kašička

Radomír Hrabovský

Matěj Čikl

Pavel Benčík

Lukáš Andris

Andódi Mário Arpád

Tomáš Orálek

David Pospíšilík

Jaromír Hoffman - Brankář

Dominik Pařenica

David Urbančík

Jan Koláček

Jakub Homola

Adam Sosna

Kryštof Ocelka

Adam Ihnacik

Ondřej Hudeček

Robert Misiorz

Ondřej Šenkeřík

Matěj Kubačák

Daniel Pastrňák

Jiří Zdráhal

Jan Baculík

Daniel Vaněk


 
 

Zápasy

Sobota 14.9.2019
 
Ne 22.9.Liberec - Vítkovice 18:00
Pá 27.9.Vítkovice - Ostrava 19:00

Bleskovky

Starší B a dorostenci B

V úterý 3. září se neuskuteční trénink starších žáků B a dorostenců B.
Po 2.9.

Tréninky v pátek 6.9.

V pátek 6. září neproběhnou v SC Dubina žádné vítkovické tréninky (basketbalový turnaj)
Po 2.9.

Hráčky ročníku 2003-04

Všechny hráčky ročníků 2003 a 2004 ať se dostaví v úterý 3.9.2019 na trénink dorostenek v 17:15 na SC Dubina
Čt 29.8.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Vítkovice 1 13:3 3
2. Chodov 1 13:5 3
3. Bohemians 1 8:4 3
4. Sparta 1 3:1 3
5. Tatran Teka Střešovice 1 5:4 3
6. Liberec 1 4:3 3
7. Vinohrady 0 0:0 0
8. Ml. Boleslav 0 0:0 0
9. Česká Lípa 1 4:5 0
10. FBC ČPP Ostrava 1 3:4 0
11. HU-FA Panthers Otrokovice 1 1:3 0
12. Black Angels 1 4:8 0
13. FBŠ Hummel Hattrick Brno 1 5:13 0
14. Sokoli Pardubice 1 3:13 0

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2019 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.