Odveta za loňské Superfinále se blíží!

10. dubna 2014, Zuzana Košťálová

Velké finále je tady! Už v neděli 13. 4. od 13. hodiny čeká ženy nelítostný souboj v pražské O2 Aréně. Utkají se s několikanásobnými mistryněmi z pražského Herbadentu.

Už minulý rok se Vítkovice v Superfinále střetly právě s Herbadentem. Velký souboj nakonec vyústil lépe pro Pražanky, které gólem Denisy Billé necelé tři minuty před koncem třetí třetiny vyhrály 3:2. Vítkovické ženy přitom pohrávaly po druhé třetině Herbadentu už 0:2, ale po gólech Zuzany Halfarové v 51. minutě a Anny Niemcové v 55. minutě se dostaly znovu do hry.

Herbadent Praha 11 SJM - FbŠ "pipni.cz" Bohemians 6:5p

Herbadent v letošním play-off zaznamenal pouze jednu porážku a do Superfinále postoupil s bilancí 80 vstřelených a 21 obdržených branek. Vyhrát nedokázal pouze v prvním kole semifinále proti Bohemians. I v pátém semifinále měl Herbadent na mále, ale v prodloužení o vítězství v zápase i sérii rozhodla Kristýna Jílková.

1. SC WOOW Vítkovice - TJ JM Pedro Perez Chodov 6:2

Vítkovice měly cestu vyřazovacími boji trochu strnitější. Čtvrtfinálem proti ELITE PRAHA prošly bez prohry. V semifinále na ně ale čekal daleko těžší soupeř – Chodov. Po čtyřech zápasech byl stav série vyrovnaný, ale poté Vítkovice dokázaly vyhrát v Praze i před domácím publikem a vybojovaly si tak znovu postup do Superfinále.

1. Denisa Ferenčíková – 13 (10+3)

2. Hana Sládečková – 12 (9+3)

3. Denisa Ratajová – 10 (3+7)

Vítkovice mají z minulého Superfinále Herbadentu co vracet, nenechte si to ujít! Vydejte se s fanoušky na výjezd do pražské O2 Arény a podpořte ženy v cestě za titulem! Utkání se odehraje 13. 4. 2014 od 13:00.