Semifinále mistrů pokračuje v Ostravě

01. dubna 2015, CD

Třetí i čtvrtý zápas semifinále se odehraje v azylu na Sareze Hrušovská. Přijďte fandit!!!

Vítkovice v Praze dokázaly vyhrát jeden ze dvou úvodních zápasů. Způsobem, který Tatranu moc nevoní a je jím znám spíše on, a sice fantastickým finišem! Za nepříznivého stavu 1:4 se v posledních osmi minutách Vítkovice vzepjaly k heroickému výkonu, vyrovnaly, v prodloužení ustály oslabení a v samostatných nájezdech už jasně dominovaly! Druhý zápas vyhrál jasně Tatran a tak je série jediných dvou českých šampionů vyrovnaná. Ostatně, jak mnozí prorokovali.

(4:5sn, 6:1)

Zápasy v play-off oba soupeři velmi dobře znají, odehráli jich nejvíce ze všech týmů extraligy. V semifinále se ale potkávají teprve podruhé. V sezoně 2000/2001 využili oba soupeři 100% domácího prostředí, Vítkovice doma vyhrály 5:4, Tatran pak 4:3 v prodloužení a 4:1 a postoupil do finále, v němž porazil Spartu 3:0 na zápasy. Vítkovice v boji o třetí místo porazily Havířov 2:0 a získaly bronz. Jinak se oba týmy potkávají v play-off zásadně až ve finále.

Vítkovice přivítají velkého rivala netradičně na hale Sareza Hrušovská. Nedělní zápas budou přenášet kamery České televize, ale přesto všichni doufají, že na obrovsky kvalitní florbal si najde cestu lepší návštěva, než žalostných 209, resp. 282 diváků v Praze.

Sobota 4.4.2015 17:00, Sareza Hrušovská