Nominace elévů na víkend 26.-27. listopadu AKTUALIZOVÁNO

21. listopadu 2016, Vlaďka Zoubková

Potvrzujte účast. Změna místa turnaje!

Nominace Draci na sobotu 26. listopadu: sraz v 7:45, SH ZŠ Hradec n/M, Opavská 217, Hradec nad Moravicí.

Kocián Tomáš, Strážnický Adam, Bura Jan, Rohel Jakub, Gabriel Matěj, Drozd Jan, Adam Jan, Damek Filip, Hýl Zdeněk, Peterek Filip, Slíva Jakub, Vlasyuk Nikita, Bombač Vojtěch, Schejbal Matěj.

Rozpis turnaje zde

Nominace Aligátoři na neděli 27. listopadu: sraz v 7:00, SC Dubina

Maxera Jakub, Adámek David, Kleibert Daniel, Bárta Erik, Šmerda Matěj, Minárik Kryštof, Slavík Josef, Blažek Jakub, Hachlica Sebastián, Gazda Josef, Suchý Matěj, King Samuel, Eliáš Michal, Němec Pavel.

Rozpis turnaje zde

Potvrzujte účast na email smernaldo@seznam.cz nebo mobil 603 431 534 do čtvrtka 24. listopadu.

Nominace není konečná a může se kdykoliv změnit! Každý hráč si vezme štulpny, míček na rozcvičení a kartičku pojišťovny.

Pokud rodiče nepotvrdí účast dítěte do uvedených termínů, automaticky se jeho nominace ruší a místo zaujme jiný hráč!!

Děkujeme za pochopení.

 
 

Zápasy

Sobota 16.2.2019
 
Ne 24.2.Vítkovice - Tatran  

Bleskovky

Brankáři, POZOR!

Z důvodu nepřítomnosti Lukáše Součka NEPROBĚHNE v úterý 5.2. na Dubině trénink brankářů!
Po 4.2.

Trénink st. žáků 31.1.

Ve čtvrtek 31. ledna se z důvodu zápasu starších žáků A v Kopřivnici nebude konat jejich trénink.
St 30.1.

V pátek bez tréninků

V pátek 25.1. 2019 se na Dubině neuskuteční žádné tréninky.
St 23.1.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Chodov 25 188:108 59
2. Vítkovice 24 146:98 54
3. Sparta 23 144:81 53
4. Ml. Boleslav 24 200:87 52
5. Otrokovice 22 115:113 34
6. Liberec 22 118:149 34
7. Ostrava 21 119:119 33
8. Tatran Teka Střešovice 21 147:90 32
9. Bohemians 24 137:136 32
10. Vinohrady 24 87:136 24
11. Česká Lípa 21 107:124 21
12. Pardubice 24 107:173 20
13. Bulldogs Brno 25 87:160 19
14. Znojmo 22 91:213 14

Partneři

Město Ostrava Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2019 1. SC Vítkovice Oxdog & eSports.cz, s.r.o.