Nominace ml. žáků Hurikán a Tornádo na sobotu 28. ledna

22. ledna 2017, Vlaďka Zoubková

Potvrzujte účast.

Nominace Tornádo, sobota 28. ledna: sraz 7:15h, MSH Havířov, Astronautů 859/2, Havířov 1

Martin Blažek, Vojtěch Galia, Dan Peterek, Adam Zárybnický, Maxmilián Musil, Ondřej Pastorek, Jan Bura, Matěj Gabriel, Matěj Šmerda, Erik Bárta, Vojtěch Výtisk, Jakub Kalous, Radovan Křístek, Jan Drozd.

Rozpis zápasů zde

Nominace Hurikán, sobota 28. ledna: sraz 7:15h, ČPP Aréna Ostrava, Hladnovská 259/128

Oliver Kanyza, Martin Gattnar, Adam Zubek, Vojtěch Valigůra, Adam Palčinský, Jakub Galia, Dominik Vinárek, Ondřej Jankovský, Filip Novotný, Laura Prusková, Samuel Neděla.

Rozpis zápasů zde

Každý hráč si vezme tréninkové tričko, štulpny, míček na rozcvičení, svačinu, čistou vodu na pití.

Potvrzujte účast na email mlzivitkovice@seznam.cz do středy 25. ledna.

Pokud rodiče nepotvrdí účast dítěte do uvedených termínů, automaticky se nominace ruší a místo zaujme jiný hráč!

Prosíme všechny o dodržení daného času příjezdu na turnaj!

Děkujeme za pochopení.

 
 

Zápasy

Úterý 29.3.2022
 

Bleskovky

Starší žačky

Dnešní trénink je od 16:00 do 17:00
Pá 1.4.

Mini přípravka 09.02.22

POZOR Mini přípravka ve středu 09.02.2022 je zrušena. Důvodem je dohrávka 1.ligy juniorek
Pá 4.2.

Mini přípravka 15.12.21

POZOR Mini přípravka ve středu 15.12.2021 je posunuta od 16:00 do 17:00. Důvodem změny je pohárový zápas mužů
Po 13.12.2021

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Předvýběr.CZ Florbal MB 26 218:92 67
2. Tatran Střešovice 26 198:96 66
3. Vítkovice 26 191:103 60
4. Sparta 26 160:119 51
5. Bohemians 26 175:145 50
6. Chodov 26 178:149 49
7. Black Angels 26 163:163 39
8. Ostrava 26 150:145 38
9. Liberec 26 149:154 36
10. Navláčil Panthers Otrokovice 26 146:180 24
11. Česká Lípa 26 135:205 19
12. Sokoli Pardubice 26 116:212 17
13. FBŠ Hummel Hattrick Brno 26 97:193 15
14. Vinohrady 26 107:227 15

Partneři

Město Ostrava Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2022 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.
Nastavení cookies