Nominace elévů na neděli 5. února

30. ledna 2017, Vlaďka Zoubková

Oba týmy elévů sehrají ligový turnaj v Havířově, potvrďte účast.

Nominace Aligátoři na neděli 5. února: sraz v 7:45, MSH Havířov, Astronautů 859/2.

Maxera Jakub, Strážnický Adam, Bura Jan, Slíva Jakub, Šmerda Matěj, Drozd Jan, Gabriel Matěj, Bárta Erik, Kleibert Daniel, Rohel Jakub, Gazda Josef, Hachlica Sebastián, Blažek Jakub, Slavík Josef.

Nominace Draci na neděli 5. února: sraz v 8:15, MSH Havířov, Astronautů 859/2.

Kocián Tomáš, Adámek David, Adam Jan, Damek Filip, King Samuel, Hýl Zdeněk, Schejbal Matěj, Bombač Vojtěch, Vlasyuk Nikita, Suchý Matěj, Ferenčík Radoslav, Gola Miroslav, Němec Pavel, Sitora Jan.

Rozpis turnaje zde

Potvrzujte účast na email smernaldo@seznam.cz nebo mobil 603 431 534 do čtvrtka 2. února.

Nominace není konečná a může se kdykoliv změnit! Každý hráč si vezme štulpny, míček na rozcvičení a kartičku pojišťovny.

Pokud rodiče nepotvrdí účast dítěte do uvedených termínů, automaticky se jeho nominace ruší a místo zaujme jiný hráč!!

Děkujeme za pochopení.

 
 

Zápasy

Úterý 29.3.2022
 

Bleskovky

Starší žačky

Dnešní trénink je od 16:00 do 17:00
Pá 1.4.

Mini přípravka 09.02.22

POZOR Mini přípravka ve středu 09.02.2022 je zrušena. Důvodem je dohrávka 1.ligy juniorek
Pá 4.2.

Mini přípravka 15.12.21

POZOR Mini přípravka ve středu 15.12.2021 je posunuta od 16:00 do 17:00. Důvodem změny je pohárový zápas mužů
Po 13.12.2021

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Předvýběr.CZ Florbal MB 26 218:92 67
2. Tatran Střešovice 26 198:96 66
3. Vítkovice 26 191:103 60
4. Sparta 26 160:119 51
5. Bohemians 26 175:145 50
6. Chodov 26 178:149 49
7. Black Angels 26 163:163 39
8. Ostrava 26 150:145 38
9. Liberec 26 149:154 36
10. Navláčil Panthers Otrokovice 26 146:180 24
11. Česká Lípa 26 135:205 19
12. Sokoli Pardubice 26 116:212 17
13. FBŠ Hummel Hattrick Brno 26 97:193 15
14. Vinohrady 26 107:227 15

Partneři

Město Ostrava Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2022 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.
Nastavení cookies